"הסרט התיעודי על גלעד שליט יוקרן בחגיגות בעזה"

ארגוני הטרור בעזה שחשפו השבוע כי בכוונתם לפרסם סרט דוקומנטרי מיוחד על שנות השבי של גלעד שליט, מגלים הערב כי הסרט צפוי להיות מוקרן במהלך חגיגות קבלת הפנים לאסירים המשוחררים ברצועת עזה. הערכות: סרטון נוסף של גלעד, כולל תמונות מהשבי שטרם פורסמו, ישודר לקראת שחרורו

תמונה מהסרטון האחרון של חמאס על שליט (חדשות 2)

העסקה לשחרורו של גלעד שליט עדיין לא הושלמה, אך בחמאס ממשיכים בלוחמה הפסיכולוגית - מדיניות שאפיינה את הארגון במהלך חמש שנות השבי של גלעד. במסגרת חגיגות קבלת הפנים המתוכננות לאסירים הפלסטינים שיגיעו לרצועת עזה במהלך השבוע, צפוי להיות מוקרן "סרט דוקומנטרי" על חטיפתו של שליט ותקופת שהייתו בשבי, בו ישולב תיעוד מחייו - שמעולם לא נראה.

רוצים לקבל את כל העדכונים על עסקת שליט? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לסרטון האחרון שפרסם חמאס על גלעד שליט - לחצו כאן

דובר ועדות ההתנגדות העממית, אבו מוג'אהד, חשף הערב כי הסרט המיוחד על שליט יוקרן לאחר שובם של האסירים הפלסטינים לעזה. "בסרט ישולבו קטעים מהתיעוד האמיתי של המבצע בו נלקח שליט בשבי, וכן תמונות של שליט במהלך שנותיו בשבי במקום סודי ברצועת עזה", אמר אבו מוג'אהד. הסרט צפוי להיות מוקרן, לדבריו, במהלך אחד מטקסי קבלת הפנים לאסירים בעזה.

הקריקטורות: "הישג לחמאס"

בימים האחרונים אמרו גורמים שונים ברצועה כי לקראת שחרורו של שליט או זמן קצר לאחר מכן, צפויות להתפרסם תמונות בלעדיות של החייל החטוף. עם זאת, עד כה לא פורסם מתי צפויות התמונות להתפרסם וכיצד. בנוסף, בישראל נערכים לאפשרות שבסמוך לשחרורו, יחליט החמאס במפתיע לשדר תמונות באחד מכלי התקשורת שלו, כדי להראות שמצבו הבריאותי טוב.

בינתיים, גם התקשורת הפלסטינית "חוגגת" על מה שהיא מכנה "ההסכם ההיסטורי" בין חמאס לישראל. בקריקטורות המפורסמות מאז ההודעה על חתימת ההסכם מצטיירת העסקה כהישג משמעותי לחמאס, שהצליח "להכניע" את ישראל לתנאי העסקה שהציב.

עסקת שליט: סיקור מיוחד

הושגה עסקה לשחרור החייל החטוף גלעד שליט

שמות האסירים שישוחררו נחשפו ברשת

ראש הממשלה בישיבת הממשלה: "גלעד יחזור לחיק משפחתו ועמו"

חגיגות ברחובות עזה: "הישג עצום"

"עסקת שליט רעה מאוד ליהודים"   

בוא הביתה: חדרו של שליט מוכן

נועם שליט לקראת העסקה: "מחכה לראות אותו יורד במדרגות"

כך תתבצע העסקה: שלב אחר שלב

מבצע "שעת נעילה": לוחות הזמנים לחזרתו של גלעד הביתה

כך נראה המסמך שסלל את עסקת שליט