דיווח: המתווך הגרמני בעסקת שליט הגיע לקהיר

"שליח גרמני", ככל הנראה המתווך בעסקה בין ישראל לחמאס, הגיע היום לקהיר על מנת לדון עם הבכירים המצרים בעסקה לשחרורו של החייל החטוף גלעד שליט - כך מדווח אתר האינטרנט של היומון המצרי "אל-אהראם". על פי הדיווח, השליח הגרמני ידון בפרטי העסקה

מתחדשים המגעים לשחרורו של החייל החטוף גלעד שליט? שליח גרמני מיוחד הגיע היום לקהיר, שם ייוועד עם גורמים מצריים בכירים וידון עמם בעסקה לשחרורו של החייל החטוף - כך מדווח אתר האינטרנט של העיתון המצרי "אל-אהראם".

על פי הדיווח, ההערכות הן שה"שליח" הוא המתווך הגרמני בעסקה, גרהארד קונראד, שהפסיק את פעילותו בעסקה בעקבות החלטת החמאס. "הוא הגיע במטרה להפיח רוח חיים בעסקת השבויים בין ישראל לפלסטינים", אמרו גורמים בכירים במצרים.

חמאס: נחטוף עוד חיילים

עוד דווח כי הצעיר הישראלי ממוצא אמריקני, אילן גרפל, שהוחזק במעצר בכלא המצרי בארבעת החודשים האחרונים באשמת ריגול לטובת ישראל, ישוחרר מחר בתום ביקורו של שר ההגנה האמריקני ליאון פאנטה, בקהיר.

מוקדם יותר הזהירו בחמאס את ישראל כי אם לא תשתנה ההחלטה להחמיר את תנאי מאסרם של בכירי הארגון בבתי הכלא - יפעלו על מנת לחטוף חיילים נוספים. "מדיניות חטיפת החיילים והמתנחלים הציונים תימשך - עד שכל אסיר יטעם את טעם החופש", איים אחד מראשי החמאס בעזה, איסמאעיל אל-אשקר, במהלך עצרת שנערכה מול מטה הצלב האדום ברצועת עזה. "חטופים נוספים כמו שליט בדרך".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת