אשר פלמר ז"ל ובנו: נפגעי פעולות איבה

לאחר החלטת צה"ל והמשטרה כי אשר פלמר ז"ל ובנו התינוק יהונתן נהרגו בפיגוע ולא בתאונת דרכים, פנו היום במשרד הביטחון למוסד לביטוח לאומי בבקשה להכיר בהם נפגעי פעולות איבה. בביטוח הלאומי הודיעו כי משפחתם תקבל את כל הזכויות הרלוונטיות

אשר פלמר ובנו יהונתן ז"ל (חדשות 2)

לאחר תחקיר צה"ל, הודיעו במשטרת ישראל באופן רשמי כי אשר פלמר ובנו התינוק יהונתן ז"ל נהרגו בפיגוע לאומני - ולא בתאונת דרכים, כפי שנחשד בתחילה.

במשרד הביטחון קיבלו את החלטת המשטרה. במוסד לביטוח לאומי הצהירו כי עקב ההחלטה, תוכר משפחת פלמר כמשפחה של נפגעי פעולות איבה ותקבל את הזכויות וההטבות הרלוונטיות מביטוח לאומי.

השבוע התפרסמו תמונות חדשות מזירת האירוע. בסרטון שצולם על ידי "הצלה יו"ש" דקות ספורות לאחר הדיווח על התהפכות הרכב בציר 60, נראים אנשי ההצלה ליד הרכב ההפוך והמעוך, כשעל השמשה הקדמית של הרכב נראה היטב חור גדול שמקורו באבן שנזרקה. בתוך הרכב, לצד גופתו של התינוק, נמצא סלע גדול המתאים בגודלו לחור שנוצר בשמשה.

"אני פה במקום התאונה, יש פה אבא ותינוק בן כמה חודשים הרוגים", דיווח בקשר אחד מאנשי ההצלה שהגיעו למקום. "אנחנו רואים פגיעה של אבן בשמשה הקדמית, ואבנים על הכביש". אדם נוסף נשמע כשהוא צועק: "אתם נורמליים, תראו איזה סלע יש באוטו, אלוהים!".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת