כך נראתה האבן שהרגה את האב ובנו התינוק

לאנשי ההצלה הראשונים שהגיעו לזירת התהפכות הרכב סמוך לקריית ארבע ביום שישי האחרון לא היה ספק שמדובר בפיגוע. אבן גדולה נמצאה בתוך הרכב, וחור גדול מאבן נמצא על השמשה הקדמית. אחד המחלצים נשמע אומר: "תראו איזה סלע יש באוטו, אלוהים!". למרות התיעוד, למשטרה לקח יומיים שלמים לקבוע שמדובר בפיגוע ולא בתאונה

יממה לאחר הקביעה הרשמית של המשטרה כי האירוע בו נהרגו אשר פלמר מקריית ארבע ובנו התינוק יהונתן היה למעשה פיגוע טרור ולא תאונת דרכים, מתפרסמות תמונות חדשות מזירת האירוע - שלא מותירות שום מקום לספק.

בסרטון שלפניכם, שצולם על ידי "הצלה יו"ש" דקות ספורות לאחר הדיווח על התהפכות הרכב בציר 60, נראים אנשי ההצלה ליד הרכב ההפוך והמעוך, כשעל השמשה הקדמית של הרכב נראה היטב חור גדול שמקורו באבן שנזרקה. בתוך הרכב, לצד גופתו של התינוק, נמצא סלע גדול המתאים בגודלו לחור שנוצר בשמשה.

"אני פה במקום התאונה, יש פה אבא ותינוק בן כמה חודשים הרוגים", דיווח בקשר אחד מאנשי ההצלה שהגיעו למקום. "אנחנו רואים פגיעה של אבן בשמשה הקדמית, ואבנים על הכביש". אדם נוסף נשמע כשהוא צועק: "אתם נורמליים, תראו איזה סלע יש באוטו, אלוהים!".

המשפחה: "אם יש חלון שבור מאבן והאבן בתוך הרכב - כנראה שמזה הוא נהרג"

אתמול הובאו אשר ויהונתן ז"ל למנוחות בבית העלמין בחברון. בני משפחתו של ההרוג התבטאו אתמול בחריפות נגד המשטרה, שפירסמה הודעה כי מדובר בתאונת דרכים כבר כחצי שעה לאחר האירוע. "בנוסף לכל הצער והכאב שעובר עלינו בכל רגע ורגע, כל ההתנהלות של המשטרה בניסיון לטייח את העובדות, מעצים את הכאב על אחת וכמה, אפילו שבסופו של דבר הם נסוגו מהדרישות שלהם", אמר אהרון פרץ, גיסו של פלמר ז"ל לחדשות 2 באינטרנט.

"אנחנו רק רוצים שלהבא זה לא יקרה לאנשים אחרים. ואם יש חלון שבור מאבן והאבן בתוך הרכב, ועל האבן יש סימני דם, ועל הפרצוף שלו יש סימנים מהאבן, וההגה נשרט מהאבן - אז כנראה שהוא נהרג מהאבן, אז בבקשה להתחשב ברגשות של משפחות אבלות", דברי הגיס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת