אם הפעוטה שנפצעה מאבן: "אני חוששת - אך לא אפסיק לנסוע"

שלומית זייציק מהמאחז אש קודש נסעה אתמול בכביש חוצה שומרון, כשלפתע - סמוך לצומת תפוח - השליכו פלסטינים אבן גדולה על מכוניתה שגרמה לבתה התינוקת חתכים בפנים. בריאיון עם חדשות 2 היא שחזרה את רגעי הפגיעה

יום אחרי שבתה נחבלה בפניה מאבן שהשליכו פלסטינים לעבר מכוניתה, סיפרה שלומית זייציק, אמה של הפעוטה, שנהגה ברכב במרכז השומרון, על הרגעים שבהם נפגעה המכונית.

על לחיה של הבת, שנפצעה בינוני, עדיין בולטים סימני הפגיעה. "בלילה השתחררנו, אחרי שטשטשו אותה, הרדימו אותה ותפרו לה את החתך שהיא קיבלה בלחי", סיפרה לחדשות 2 האם - שהיא ובני משפחתה מתגוררים במאחז אש קודש הסמוך לרמאללה.

"נסעתי עם הילדים לחתונה. הייתי אמורה לאסוף את בעלי מאלקנה. שתי דקות לפני צומת תפוח פתאום היה בום ונכנסה אבן גדולה. היא ניפצה את החלון", אמרה זייציק - שהוסיפה כי אחר כך, "המשכתי לנסוע לצומת תפוח, לשם הגיעו חיילים שהביאו אמבולנס והתפנינו משם לבית החולים".

עם זאת, הבהירה שלומית כי למרות החוויה הקשה שעברה - לא יגרום האירוע לכך שתימנע מלנסוע בכבישי הגדה, שם התרבו בימים האחרונים העימותים על רקע המצב המדיני.

"אחרי דברים כאלה תמיד חוששים יותר, אבל לא זו תהיה סיבה שלא ניסע. ברור שאנו מרגישים את האיום הערבי עלינו", היא הסבירה. "כמו שאני חוששת לנסוע גם לאילת אחרי שקורים מקרים כמו אלה גם עכשיו אני אחשוש אבל - זה לא ימנע ממני לנסוע. זה בעצם מה שהם רוצים לעשות לנו. זו המטרה שלהם, שנפחד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת