הפלסטינים: הרוג בתקיפת חיל האוויר ברצועת עזה

כלי תקשורת פלסטיניים מדווחים הערב כי כלי טיס של חיל האוויר תקף הערב רכב שנסע בעיירה דיר אל-בלח במרכז רצועת עזה, על פי הדיווחים, בתקיפה נהרג אדם אחד- פעיל בכיר בזרוע הצבאית של הג'יהאד האסלאמי. 3 בני אדם נוספים נפצעו. אמש חוסל מפקד מערך הרקטות של "גדודי סלאח א-דין"

זירת החיסול, היום (רויטרס)

צה"ל ממשיך לפעול נגד משגרי הרקטות מרצועת עזה: פעיל פלסטיני חוסל הערב בתקיפה של כלי טיס של חיל האוויר - כך מדווחים כלי התקשורת הפלסטיניים. על פי הדיווחים, כלי הטיס תקף רכב שנסע בעיירה דיר אל-בלח במרכז רצועת עזה, וגרם למותו של הפעיל וגם לפציעתם של שלושה בני אדם נוספים שהיו ברכב ככל הנראה. 

על פי הדיווחים הפלסטיניים, התקיפה אירעה קצת אחרי השעה 21:00 הערב. מקורות רפואיים ברצועת עזה מדווחים כי בירי שבוצע מכלי טיס של חיל האוויר על כלי הרכב מסוג סובארו, נהרג רמאח אל-חוסני (28), פעיל בכיר ב"פלוגות ירושלים", הזרוע הצבאית של הג'יהאד האסלאמי. שלושה בני אדם נוספים נפצעו בתקיפה, אחד מהם במצב קשה.

הארגון אישר זמן קצר לאחר החיסול כי אכן אל-חוסני הוא שחוסל. דובר הג'יהאד האסלאמי, אבו אחמד, כינה הערב את תקיפת צה"ל כ"הפרה בוטה של הרגיעה". לדבריו, "ההתנגדות שומרת לעצמה את הזכות להגיב לחיסול ולא ייתכן שתשמור על שתיקה נוכח הפשע הזה".

מפקד ב"ועדות" חוסל, פעיל חמאס נהרג בתאונת עבודה

אמש חוסל בתקיפת צה"ל מזרחית לחאן יונס חאלד סהמוד, מפקד יחידת הרקטות של "גדודי סלאח א-דין", הזרוע הצבאית של "ועדות ההתנגדות העממית". מדובר בארגון שהיה אחראי למתקפת הטרור הקטלנית בדרום הארץ לפני כשלושה שבועות.

היום דיווחו כלי תקשורת פלסטיניים כי פעיל חמאס נהרג בתאונת עבודה במחנה אימונים של הזרוע הצבאית של הארגון, לאחר שהתחשמל במהלך "פעילות מבצעית". במהלך היום נורתה גם רקטת קסאם לעבר שטחי ישראל, מבלי שגרמה לנפגעים או לנזק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת