הרמטכ"ל גנץ: "לא כדאי להם לבדוק את כוחנו"

בטקס זיכרון לחללי חיל הים, התייחס הרמטכ"ל לאיום המתמשך על ישראל מעזה ובמסר ישיר לארגוני הטרור אמר כי מי שיפגע באזרחי ישראל יביא על עצמו "מכה קשה". גנץ התייחס גם לחייל החטוף גלעד שליט ואמר "צה"ל עושה כל שבידו כדי להחזיר את גלעד"

"לא כדאי להם לבדוק את כוחנו", זה המסר שהעביר הערב הרמטכ"ל בני גנץ לארגוני הטרור. בטקס לזכר חללי חיל הים באשדוד, התייחס גנץ לאיומים ולהתרעות הממוקדות השונות בנוגע לתקיפת מחבלים בגזרת אילת. באיום ישיר כלפי הארגונים, אמר הרמטכ"ל, "ארגוני הטרור בעזה צריכים לקחת בחשבון שכל פגיעה שלהם באזרחי מדינת ישראל תביא עליהם מכה קשה".

אחרי פיגוע הדמים בדרום, שגבה את חייהם של שמונה ישראלים לפני כשבוע וחצי ובעקבות התרעות ממוקדות על חוליית מחבלים המתכוונת לתקוף את ישראל מסיני, העביר הרמטכ"ל מסר חד ותקיף כלפי הארגונים. "הירי המתמשך על יישובי הדרום, פיגוע הדריסה בתל-אביב והפיגוע הקשה בגבול מצרים", אמר הרמטכ"ל, "מוכיחים לנו פעם נוספת כי עלינו להתכונן לכל איום העומד לפתחנו".

בנאומו התייחס הרמטכ"ל גם לחייל החטוף גלעד שליט ואמר: "מעל במה זו ברצוני להדגיש כי צה"ל וזרועות הביטחון עושים כל שבידם כדי להחזיר את הנעדרים ואת גלעד לחיק משפחתם בהקדם", דברי הרמטכ"ל גנץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת