מצבו של התינוק שנפצע משתפר; אמו משחזרת את רגעי האימה

לירן ינאי, אמו של התינוק בן התשעה חודשים שנפצע אמש קל מפגיעת רקטה במועצה האזורית חוף אשקלון, מספרת הבוקר על הרגע בו התפוצצה הרקטה בסמוך לביתה. "התינוק היה איתי בחדר, בדיוק התעורר וקיבל בקבוק. היה בום ואז רצתי אליו", היא אומרת. מבית החולים נמסר כי מצבו משתפר והוא ישוחרר במהלך היום

רגעי האימה, דקה אחר דקה: לירן ינאי, אמו של הפעוט בן התשעה חודשים שנפצע אמש קל מפגיעת רקטה במועצה האזורית חוף אשקלון, משחזרת הבוקר את רגעי החרדה. "הטיל נפל בחצר של הבית שלנו על רכב שבער, העיף דברים לכיוון הבית - וההדף שבר את החלון", היא מספרת בראיון לליעד מודריק בתכנית "נכון להבוקר" בגלי צה"ל.

"התינוק היה איתי בחדר, בדיוק התעורר וקיבל בקבוק. היה בום ואז רצתי אליו", מספרת ינאי. "הוא בסדר, עדיין בבית החולים בהשגחה בגלל ההדף. אני מקווה שהבוקר נשחרר אותו". לדבריה, "אם הזכוכית לא הייתה נשברת, לא הייתה שום סכנה. היה לו מזל גדול".

מבית החולים ברזילי נמסר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט, כי חל שיפור במצבו של התינוק, הוא ישוחרר במהלך היום מבית החולים.

25 רקטות במהלך הלילה

גם הבוקר שבה להישמע אזעקה ביישובי הדרום. רקטה נוספת התפוצצה בשעות הבוקר המוקדמות באזור אשקלון, אחרי שבשעות הלילה נורו 25 רקטות לעבר באר שבע, אשקלון, שדרות, אופקים, נתיבות ויישובי עוטף עזה. לפנות בוקר התפוצצו גם שתי רקטות בשדרות, ונזק נגרם לבית. לא היו נפגעים.

במקביל, הצליחה מערכת "כיפת ברזל" ליירט מספר רקטות שנורו לעבר באר שבע ואשקלון. צה"ל תקף במהלך הלילה מספר יעדים ברצועה וחיסל חוליית משגרי קסאמים. הפלסטינים מדווחים על שני הרוגים לפחות מפעילות חיל האוויר ברצועה הלילה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת