חברו של יוסי שושן שנהרג מפגיעת גראד: "לא מצליח לעכל"

יוסי שושן נהרג אמש מפגיעת רקטת גראד בבאר שבע, שעה שהיה בדרכו לאסוף את אשתו שנמצאת בהיריון מתקדם. "אדם מאוד צנוע, תמיד השרה אווירה טובה, תמיד דאג לקבל את כולם בחמימות", ספד לו בכאב חברו ניסו אביטן

ניסו אביטן, עמיתו וחברו של יוסי שושן שנהרג אמש מפגיעת רקטת גראד בבאר שבע, סיפר היום בריאיון לערוץ החדשות על האובדן הכבד. "אני מכיר אותו כמעט 10 שנים, זה יום קשה".

"אדם מאוד צנוע, מאוד פשוט, תמיד השרה אווירה טובה, תמיד דאג לקבל את כולם בחמימות", אמר אביטן. "האמת שממש ממש קשה לי, אני לא מצליח לעכל ולהבין שמדברים עליו בלשון עבר".

על הדרך בה שמע והבין שההרוג במטח הטילים הקטלני הוא שושן, סיפר אביטן: "הייתי בבית והתחילו שמועות וטלפוני. באר שבע זה 'כפר מאוד גדול'. לא ממש ידענו מה קורה. החלטתי לנסוע למיון ואחד המכרים אישר לי שזה יוסי".

"אני לא יודע איך חוזרים לשגרה", סיכם אביטן. "אנחנו לא מורגלים לסיטואציות כאלה. לנפילת הטילים כבר התרגלנו אבל זה תמיד היה נראה קרוב רחוק, היום זה קרוב מאוד".

הותיר אישה בחודש התשיעי להריונה 

הלילה הותר לפרסום שמו של שושן, בן 38 תושב באר שבע.

שושן, לשעבר שוער בקבוצת עירוני אופקים, היה בדרך לאסוף את אשתו, שנמצאת בחודש התשיעי להריונה. שושן עמד להפוך בפעם השלישית לאב. אחיו שמעו על מותו במהלך חופשתם באילת.

יוסי עשה את דרכו מאופקים לבאר שבע לאסוף את אשתו מבית אחיה המתגורר בעיר. אחת מרקטות הגראד שנורו אמש לעבר העיר פגעה ישירות ברכב שבו נסע. שושן שמע את האזעקה, יצא מרכבו אך לא הספיק לתפוס מחסה. שושן הותיר אחריו את רעייתו שתמשיך לגדל לבד את שתי בנותיו ואת התינוק שיוולד בקרוב, מבלי שיזכה להכיר את אביו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת