ההרוג מפגיעת הגראד: יוסי שושן, בן 38 מאופקים

במטח הגראדים שנורה אל בירת הנגב נהרג יוסי שושן, בן 38 מאופקים. שושן היה בדרך לאסוף את רעייתו ההרה מבית אחיה מבאר שבע כשהרכב בו נהג ספג פגיעה ישירה של גראד. הוא הותיר אחריו אשה בחודש התשיעי להריונה ושתי בנות קטנות

יוסי שושן, בן 38 תושב באר שבע, הוא ההרוג במטח הגראדים לעבר העיר, כך הותר הלילה לפרסום. 

שושן, לשעבר שוער בקבוצת עירוני אופקים, היה בדרך לאסוף את אשתו, שנמצאת בחודש התשיעי להריונה. עם זאת, מי שעמד להפוך בפעם השלישית לאבא, נהרג אתמול מפיצוץ הגראד בבאר שבע. אחיו של שושן שמעו על מותו במהלך חופשתם באילת.

יוסי עשה את דרכו מאופקים לבאר שבע לאסוף את אשתו מבית אחיה המתגורר בעיר. אחת מרקטות הגראד שנורו אמש לעבר העיר פגעה ישירות ברכב שבו נסע. שושן שמע את האזעקה, יצא מרכבו אך לא הספיק לתפוס מחסה. שושן הותיר אחריו את רעייתו שתמשיך לגדל לבד את שתי בנותיו ואת התינוק שיוולד בקרוב, מבלי שיזכה להכיר את אביו.

מטח רקטות הגראד הכה אתמול בבאר-שבע והנפילות נרשמו בשתי זירות. באחת מהן, ספג בית מגורים פגיעה ישירה ובשנייה - נפגעה ישירות מכוניתו של שושן. מלבד שושן שנהרג, אשה אחת נפגעה אנושות ולבית החולים "סורוקה" הגיעו פצוע אחד קשה, שניים בינוני ושניים קל. כמו כן, טופלו בבית החולים 38 נפגעי חרדה. חמאס וארגון ועדות ההתנגדות העממית קיבלו על עצמם את האחריות על הירי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת