מיוחד: תיעוד מטח הרקטות מעל ב"ש

באר שבע ספגה היום ירי כבד שהגיע מרצועת עזה. אחד מתושבי העיר הצליח לתעד את מטח הגראדים הקטלני שהביא למותו של אדם ולפציעתם של 7 נוספים, בהם 2 אנוש. לדבריו, הוא רצה לתעד את המציאות הקשה בה חיים תושבי העיר. צפו בתמונות

תושב באר שבע הצליח לתעד בשעות הערב את מטח הרקטות הקטלני שנורה לעבר העיר, והביא למות אדם אחד ולפציעתם של שבעה נוספים. בתמונות אותן צילם ממרפסת ביתו ניתן לראות את הגראדים מגיעים מכיוון רצועת עזה ונוחתים ברחבי העיר.

שרון אקרמן, שעובד כדי-ג'יי בפורום ובעל חברת האירועים איי מיוזיק, החליט שלא להיכנס למרחב המוגן, ותיעד את רגעי הנפילה כדי ששאר אזרחי המדינה יוכלו להבין את המציאות הקשה בה חיים תושבי העיר הדרומית. בסרטון שצילם ניתן תחילה לשמוע את האזעקה המזהירה מפני נפילת הרקטות ואחרי כמה שניות של שקט נראות הרקטות בשמי העיר אחת אחרי השנייה.

מטח רקטות גראד הכה בבאר-שבע והנפילות נרשמו בשתי זירות. באחת מהן, ספג בית מגורים פגיעה ישירה ובשנייה - נפגעה ישירות מכונית. אדם אחד נהרג, שניים אחרים נפצעו אנושות ועוד כמה בדרגות שונות. הרכב שנפגע עלה באש ואדם שהיה בתוכו חולץ ממנו בהצלחה ופונה לטיפול רפואי. כוחות פינו מהמקום את הפצועים לבית החולים "סורוקה" שבעיר. חמאס ועוד כמה ארגונים קיבלו על עצמם את האחריות על הירי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת