דיווח בעזה: בכיר נוסף בוועדות ההתנגדות העממית חוסל

לפי סוכנות הידיעות "מען" פגעו ירו הערב מטוסי חיל האוויר ברוכב אופנוע שנסע סמוך למסגד בעזה, שהיה פעיל מרכזי בארגון שהיה אחראי למתקפת הטרור המשולבת בדרום. החיסול בא שעות אחרי שרה"מ איים להמשיך לפגוע באחראים לאירוע

חיסול בעזה. ארכיון (רויטרס)

רק אחר הצהריים הזהיר ראש הממשלה כי חיסולו של ראש ארגון ועדות ההתנגדות העממית, שהיה אחראי למתקפת הטרור המשולבת אתמול בגבול מצרים, לא יהיה "הצעד האחרון" של ישראל בתגובה על אירועי הדמים - וכבר הערב מדווחים הפלסטינים על חיסולו של בכיר נוסף מאותו הארגון, שנהרג מאש חיל האוויר בעזה.

סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען" דיווחה הערב כי מטוסי חיל האוויר פגעו באופנוע סמוך למסגד רנטיסי שבמזרח העיר עזה שהיה רכוב בידי פעיל בכיר של הארגון. הוא נהרג במקום. לפי מניין הסוכנות, נהרגו 10 מתושבי הרצועה בפעולות התגמול הישראליות מאז הפיגוע אתמול בדרום.

אנשי "גדודי סלאח א-דין", הזרוע הצבאית של ועדות ההתנגדות העממית, הודיעו כי מחבלי הארגון היו אחראים לשיגורן היום של חמש רקטות גראד, שלוש מסוג אחר וכן שבע פצצות מרגמה.

לנוכח החרפת הפעילות הצבאית הישראלית על מוקדי הטרור בעזה, שיגרו בחמאס מסר מאיים לעבר ישראל. בכרוז שהפיץ הארגון נכתב כי "דמם של מפקדי ההתנגדות לא נשפך מבלי שייגבה מחיר על כך" וכן הוא כלל איום שלפיו "המשך מעשי הפשע של ישראל יביאו עליה אסון והיא תאלץ לשלם מחיר כבד אם תסלים את התקפותיה ברצועה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת