האחיות שולה ופלורה ובעליהן נהרגו בדרך לחופשה

פלורה גז ושולה קרלינסקי מכפר סבא הן שתי האחיות שנהרגו מירי על מכוניתם כשנסעו עם בני זוגם, משה ודב, אתמול בבוקר לחופשה בטאבה. אחיהן שהמתין להן באילת לקראת החופשה המשפחתית, חיפש אותן בבית החולים וניסה למצוא שביב של מידע אודות גורלן

החופשה המשפחתית המיוחלת הסתיימה באסון כבד. במשך שעות הסתובב אחיהן של שתי האחיות מכפר סבא שנהרגו מירי על רכבן, בבית החולים יוספטל, ושאל: "האם מישהו ראה אותן?". לאחר זמן קצר התברר לו הנורא מכל. שולה קרלינסקי ובעלה דב קרלינסקי ופלורה גז ובעלה משה גז, נהרגו במתקפה האכזרית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

במסגרת החופשה המשפחתית שתוכננה זמן רב מראש, הגיע אחיהן בטיסה לאילת מביתו שבקרית חיים, והמתין במחסום טאבה לאחיותיו ולבעליהן שהגיעו עם רכבם הפרטי מכפר סבא. אל היעד הן לא הספיקו להגיע, מטח היריות ששוגר לעבר רכבם, קטע את חייהם ברגע אחד.

שולה קרלינסקי ופלורה גז עבדו יחד כנשות חינוך ותיקות בכפר סבא. פלורה בת ה-52 הייתה גננת בגן ילדים ושולה בת ה-54 הייתה סייעת לגננת בגן עירוני. שתיהן גידלו דורות של ילדים בגנים בעיר.

אתמול בבוקר אספו שולה ודב את פלורה ומשה מביתם בכפר סבא, במכונית הפרטית שלהם. הם החליטו לנסוע דרך מצפה רמון בכדי ליהנות מהנופים בדרך. במהלך הנסיעה בכביש מספר 12 נפתחה אש לעבר מכוניתם, ולארבעתם לא היה סיכוי להינצל.

"ידעתי שזה מה שקרה אבל אף אחד לא הסכים להגיד לי"

אחיהן שמע על החדשות הקשות כשהמתין למשפחתו במחסום טאבה, וניסה להבין האם קיים חשש לחייהן של אחיותיו. הוא החזיק בידו פתק שעליו רשם את מספר הרכב שבו נסעו האחיות ובעליהן, וניסה לקבל מידע אודות הרכב ונוסעיו.

האח מיהר לבית החולים "יוספטל" באילת, עבר בין הרופאים והאחיות כדי לקבל כל שביב של מידע אודות אחיותיו. באותו הזמן, בכפר סבא נפוצה השמועה במהירות, ועשרות חברים המקורבים למשפחה הגיעו לבתי הזוגות. "שמעתי חדשות, תיאור הרכב התאים לרכב הפרטי שבו נסעו", אמר האח בכאב והוסיף: "ידעתי שזה מה שקרה, אבל אף אחד לא הסכים להגיד לי".

טרור בדרום - סיקור מיוחד:

דקה אחר דקה: שחזור מתקפת הטרור

ראש הממשלה: "נגבר מהטרור מחיר כבד מאוד"

צפו בדרמה בשידור חי: האש חודשה

נהג הרכב הפרטי שנפגע וניצל בנס מדבר

ברק: "המקור הוא בעזה, נפעל במלוא הכוח"

מצרים מכחישה: הירי לא בוצע משטחנו

עדת ראייה: "יש גופות שרועות על הקרקע"

עדות מהתופת: "הם ירו עלינו - ופתחנו לעברם באש"

מיהם שני האחראיים לפיגוע?

חמאס הורה לאנשיו לרדת למחתרת

הנהג משחזר: "זה תפס אותי בדרך"

מפת הפיגוע: ירי, נ"ט ומטענים

האזינו: הקלטות הקשר של מד"א מהפיגוע

פרשנות: מתקפת טרור מתוכננת היטב