2 רקטות גראד התפוצצו מחוץ לבאר שבע

את בירת הנגב החרידו הלילה קולות אזעקה, אחרי שפלסטינים ירו מהרצועה רקטה לעבר העיר - שנחתה בשטח פתוח מצפון לעיר. אין נפגעים ולא נגרם נזק. תושב העיר לחדשות 2 באינטרנט: "מתלבטים איפה להעביר את הלילה". בתגובה לירי תקף חיל האוויר ברצועת עזה ופצע קשה 3 פעילי חמאס

השקט בדרום שוב מופר - הפעם בבירת הנגב. שתי רקטות גראד נורו הלילה מרצועת עזה לעבר באר שבע, והתפוצצו בשטח פתוח מחוץ לתחומי העיר. לפי שעה, לא דווח על נפגעים או על נזק.

בשיחה עם חדשות 2 סיפר יעקב סתרי, תושב העיר: "הייתה אזעקה. ירדנו לממ"ד אבל לא שמענו את ההתפוצצות. הייתי במיטה ליד אשתי ופתאום שמענו את האזעקה. חזרנו עכשיו לדירה ואנחנו מתלבטים מה לעשות. בינתיים לא אומרים כלום, אז אנחנו עדיין לא יודעים איפה נעביר את הלילה".

בתגובה לירי הרקטה תקף חיל האוויר הלילה ברצועת עזה. סוכנות רויטרס מדווחת מפי גורמים פלסטינים כי פעיל חמאס נהרג ושישה אחרים נפצעו בהתקפת חיל האוויר.

בדובר צה"ל אישרו את התקיפה ומסרו כי מטוסי חיל האוויר תקפו ארבעה יעדים ברצועה, זאת בתגובה לירי רקטת הגראד לעבר באר שבע. עוד נמסר מדובר צה"ל כי חיל האוויר הפציץ חוליית מחבלים שתכננה לירות פצצות מרגמה לכיוון ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת