מ"פ בצנחנים חשוד בתקיפה מינית של חיילים

חיילים בפלוגה מבצעית בחטיבת הצנחנים חשבו שיוכלו לנוח בשלווה לאחר פעילות מאומצת בשטח, אך נפלו קורבן, כך על פי החשד, לתקיפה מינית מצד מפקד הפלוגה שלהם. ברשת ב' נחשף הבוקר כי מפקד פלוגה בחטיבה חשוד בתקיפה מינית של כ-15 חיילים, בעת שישנו, כאשר חלקם אף לא הרגישו במעשים והאחרים חששו להתלונן

התפטר לאחר שנחשפו המעשים. ארכיון (רויטרס)

מפקד פלוגה בצנחנים התפטר לאחרונה מהצבא לאחר שנחשד בתקיפה מינית של כ-15 לוחמים בעת שישנו לאחר פעילות מבצעית, כך פרסמה הבוקר הכתבת הצבאית של קול ישראל כרמלה מנשה בתכנית "הבוקר הזה" עם אריה גולן.

על פי הפרסום בקול ישראל, חשוד מפקד הפלוגה כי תקף את החיילים מספר פעמים במהלך החודש האחרון, כשחלק מהם לא היו מודעים למעשיו ואחרים חשו בהם, אך חששו להגיש תלונה רשמית בעניין. רק לאחר שנחשפו מעשיו של מפקד הפלוגה הוא התפטר מן הצבא.

החשדות נחשפו לאחר שמפקדים בפלוגה שמעו שיחות של חיילים בעניין ומיהרו לפתוח בבדיקת העניין. בעקבות כך, שוחחו מפקד החטיבה ומפקד הגדוד עם החיילים ועם מפקד הפלוגה, והעבירו דיווח בנושא למפקד האוגדה ולמפקד פיקוד המרכז, אלוף אבי מזרחי - שקיבל את התפטרותו של המ"פ.

כעת, דורשים הוריהם של החיילים לפתוח מיד בחקירה המשטרה הצבאית הוקרת בנושא בחשד שהקצין עבר עבירות מין וניצל את סמכותו לרעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק