חמאס: "לחדש את הפעולות נגד ישראל בגדה המערבית"

זעם בארגון בעקבות מותם של שני פלסטינים, הבוקר במחנה הפליטים קלנדיה. אחד מדובריו, סאמי אבו זוהרי, קורא להגיב על מה שכינה "התוקפנות וההסלמה הנפשעות נגד העם הפלסטיני" ואומר: "הפשע הזה בקלנדיה דורש את החייאת אופציית ההתנגדות בגדה המערבית, למען הגנה על העם הפלסטיני"

דובר חמאס, אבו זוהרי. מאיים (חדשות 2)

חמאס מאיים לחדש את פעולות הטרור בשטחי הגדה המערבית, בעקבות מותם הבוקר של שני תושבי קלנדיה. אחד מדוברי הארגון סאמי אבו זוהרי קורא היום להגיב על מה שכינה "התוקפנות וההסלמה הנפשעות נגד העם הפלסטיני".

"הפשע הזה בקלנדיה דורש את החייאת אופציית ההתנגדות בגדה המערבית, למען הגנה על העם הפלסטיני", אמר אבו זוהרי וקרא למנגנוני הביטחון של אבו מאזן להפסיק את מה שכינה "רדיפתם של פעילי ההתנגדות והדרישה בהתפרקות מנשקם".

"הציונים לא מכבדים את רגשות המוסלמים"

"התזמון בו בוצע הפשע, בשחר היום הראשון של חודש הרמדאן, מוכיח את האופי הציוני התוקפני אשר לא מכבד את רגשות המוסלמים", תקף אבו זוהרי.

הבוקר, במהלך פעילות מעצרים שביצע צה"ל במחנה הפליטים קלנדיה סמוך לירושלים, התפתחו הפרות סדר אלימות במקום, במהלכן נפצעו קל חמישה חיילים מיידוי אבנים לעברם. החיילים השיבו באש ומאוחר יותר דיווחו כלי תקשורת פלסטיניים כי שני בני אדם נהרגו בתקרית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק