צפו: קליפ החיילים המתפשטים

4 חיילים שהחליטו לפרסם באינטרנט את גרסתם לקליפ מוכר ייתכן שהלכו צעד אחד רחוק מדי. בסרטון שפורסם ביו טיוב נראים החיילים פושטים את מכנסי המדים מול המצלמה ונשארים לרקוד עם תחתונים בלבד. בנוסף, אחד החיילים נראה משחק עם רובה במהלך הקליפ. תגובת צה"ל: מדובר בהתנהגות המנוגדת לרוח ולערכי צה"ל

חיילים ביצעו גרסה לקליפ מוכר (יו טיוב)

מבוכה חדשה לצה"ל? בסרטון חדש שתופס תאוצה באינטרנט נראים ארבעה חיילים, שחלקם במדים מבצעים את גרסתם לקליפ מוכר. במהלך הריקוד הלוחמים פושטים את מכנסיהם ונשארים עם תחתונים בלבד, ואחד מהם אף נראה משחק עם רובה.

 

 

 

 

 

 

 

 

הסרטון פורסם ביו-טיוב לפני כחודשיים ועד כה צפו בו אלפי בני אדם. בקטע נראים ארבעה חיילים מבצעים את השיר של הזמר ברונו מארס "The Lazy Song", ואת קטעי הריקוד שמופיעים בו.

מצפייה בקליפ נראה כי החיילים בחרו להישאר נאמנים מאוד למקור ולא פסחו גם על קטעים מביכים יותר שמוצגים בו. בשלב מסוים נראים ארבעת החיילים פושטים את מכנסי המדים ונשארים לרקוד עם תחתונים בלבד.

לאחר מכן, נראה אחד החיילים לוקח לידיו רובה M16 ומשחק איתו כאילו היה גיטרה. לאחר קטע זה הוא נראה זורק את הרובה מידיו וממשיך לרקוד.

ארבעת החיילים ככל הנראה היו מרוצים מאוד מגרסתם לקליפ. בדף היו טיוב הם מפרסמים את שמותיהם המלאים, וכדי להגדיל את מספר הצפיות של גולשים מחו"ל הם מדגישים בכותרת באנגלית, כי מדובר בגרסת צה"ל לקליפ.

 מצה"ל נמסר בתגובה לפניית חדשות 2 באינטרנט: "מבירור ראשוני עולה כי מדובר בהתנהגות המנוגדת לרוח ולערכי צה"ל. בסיום התחקיר, ובהתאם לממצאיו, יינקטו ההליכים הנדרשים כנגד המעורבים".

  

 

 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק