"האמא של החיילים" כרמלה מנשה "אימצה" חייל בודד

כששר הביטחון אהוד ברק שאל קבוצת חיילים אתמול בבקו"ם "מי מכיר את כרמלה מנשה?", הוא בוודאי לא ציפה שהחייל הבודד צ'רלי פולק, עולה חדש מארה"ב, ירים את ידו וגם יגיד שהוא מתגורר בדירתה של הכתבת הצבאית של קול ישראל. לאחרונה "אימצה" מנשה את פולק ואת חברתו, עולה חדשה מבריטניה

היא מוכרת, חוץ מ"הכתבת הצבאית של קול ישראל" כ"אמא של החיילים", לאחר עשרות שנים של סיקור התחום הצבאי. עכשיו הפכה כרמלה מנשה לאמו המאמצת של חייל בודד אחד - צ'רלי פולק, בן 21, עולה חדש מארה"ב.

אתמול החל בבקו"ם גיוס אוגוסט, הגדול ביותר בכל השנה. שר הביטחון אהוד ברק הגיע, כמדי שנה, לבחון את הליך הגיוס ולשוחח עם חלק מהחיילים.

לפי הדיווח בעיתון "ידיעות אחרונות", כששאל ברק קבוצת מתגייסים טריים "מי מכיר את כרמלה מנשה?", הרים אחד מהם את ידו ואמר שלא רק שהוא מכיר אותה, הוא אף מתגורר בביתה.

גם מנשה עצמה נכחה במקום וסיפרה כי "חברה הכירה לי את רבקה ריבקין, עולה מאנגליה שבאה להתנגב לשירות לאומי ומיד הצעתי לשמש לה משפחה 'מאמצת'. כך פגשתי גם את צ'רלי, החבר שלה, שבא להתגייס לגולני או לצנחנים. סידרתי להם חדר בדירה שלי כדי שיהיה להם איפה לגור בחופשות".

רוב בני ה-18 בישראל לא מתגייסים לצה"ל

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת