חמאס מאיים: "האויב יישא באחריות"

אחרי תקיפות חיל האוויר בסוף השבוע האחרון, מגיעים האיומים: אחד מדוברי חמאס בעזה מזהיר את ישראל כי הארגון "יבחן מחדש את הרגיעה" אם יימשכו תקיפות צה"ל בתגובה לירי הקסאמים. הלילה: 3 רקטות לעבר הדרום

תקיפה בעזה בסוף השבוע האחרון (חדשות 2)

איומים מרצועת עזה: חמאס מאיים הבוקר להפר את הסכם הרגיעה עם ישראל - באם תקיפות צה"ל ברצועה תימשכנה. "חמאס יבחן מחדש את הרגיעה, באם תימשך התוקפנות הציונית על רצועת עזה", אומר אחד מדוברי הארגון סלאח אל-ברדוויל, בראיון לערוץ הטלוויזיה "אל-קודס" הפלסטיני.

האיומים הבוקר באים כהמשך להודעה הרשמית מטעם הארגון, שפורסמה בסוף השבוע, ובה נשמע איום על ישראל כי זו "תישא במלוא האחריות לתקיפות האחרונות ברצועה". בהודעה נכתב עוד: "האויב יישא באחריות להשלכות תוקפנותו והפצצותיו על תושבנו ברצועת עזה, וכן להסלמה בגדה המערבית".

הפלסטינים: 7 נפצעו בתקיפות, צה"ל מכחיש

גם הבוקר נמשכת המתיחות בדרום, על רקע שיגורן של שלוש רקטות קסאם הלילה לעבר רצועת עזה. כל הרקטות התפוצצו בשטחים פתוחים בתחומי המועצה האזורית חוף אשקלון ושער הנגב. לא היו נפגעים באירועים ולא נגרם נזק.

כלי תקשורת פלסטיניים דיווחו הבוקר כי שבעה בני אדם נפצעו בתקיפות של חיל האוויר ברצועת עזה, בתגובה לירי הקסאמים. בדובר צה"ל הכחישו כי חיל האוויר תקף ברצועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת