חיל האוויר תקף מטרות ברצועת עזה

חילופי הירי באזור הדרום נמשכים: חיל האוויר תקף הלילה מספר מטרות ברצועת עזה. מדובר צה"ל נמסר כי זוהו פגיעות בשתי מנהרות הברחה בדרום הרצועה ובמנהרה המיועדת לחדירת מחבלים בצפון הרצועה. הבוקר נפלה רקטה בשטח פתוח במועצה האזורית שער הנגב

חיל האוויר תקף בעזה. ארכיון (רויטרס)

המתיחות בדרום נמשכת: רקטת קסאם נפלה הבוקר בשטח פתוח במועצה האזורית שער הנגב, לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. צה"ל תקף הלילה מספר יעדים ברצועת עזה, בתגובה לירי של ארבע רקטות קסאם לעבר ישראל ביומיים האחרונים.

מצה"ל נמסר כי חיל האוויר תקף כמה מטרות במהלך הלילה. מדובר צה"ל נמסר כי זוהו פגיעות בשתי מנהרות הברחה בדרום הרצועה ובמנהרה המיועדת לחדירת מחבלים בצפון הרצועה.

שתי רקטות קסאם התפוצצו אתמול בשטח ישראל. רקטה אחת נפלה בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. רקטה נוספת התפוצצה בשטח המועצה האזורית שער הנגב. גם במקרה הזה לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. שלשום התפוצצו שתי רקטות קסאם בשטח המועצה האזורית שדות נגב, כשאחת מהן גורמת נזק חיצוני למבנה. אזעקת צבע אדום פעלה בכל המקרים.

חיל האוויר תקף מספר מטרות ברצועה גם בלילה שבין שלישי לרביעי. בישראל חוששים שה"טפטוף" המחודש של רקטות הקסאם יהפוך למבול של ממש לאחר תקופה של שקט יחסי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת