רקטת קסאם התפוצצה במועצה האזורית אשכול

לאחר שהבוקר התפוצצה רקטת קסאם בשטח המועצה האזורית שער הנגב, התפוצצה רקטה נוספת - הפעם בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול. למרבה המזל, לא היו נפגעים ולא נגרם נזק מהתפוצצות הרקטה. מדובר בשיגור השני היום וברביעי מאז אתמול

רקטת קסאם התפוצצה הבוקר בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

מדובר ברקטה השנייה הבוקר, לאחר רקטה נוספת שהתפוצצה סמוך לשעה 5:00 בבוקר, בשטח המועצה האזורית שער הנגב. גם במקרה הזה לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. אמש התפוצצו שתי רקטות קסאם בשטח המועצה האזורית שדות נגב, כשאחת מהן גורמת נזק חיצוני למבנה. אזעקת צבע אדום פעלה בכל המקרים.

במהלך הלילה תקפו מטוסי חיל האוויר מטרות ברצועת עזה. מדובר צה"ל נמסר כי המטוסים זיהו פגיעות מדויקות במטרות, וגרמו לפיצוצי משנה.

בישראל חוששים שה"טפטוף" המחודש של רקטות הקסאם יהפוך למבול של ממש לאחר תקופה של שקט יחסי.

ביום ראשון: חיל האוויר תקף ברצועה

בלילה שבין שבת לראשון תקף כלי טיס של חיל האוויר מנהרת טרור בצפון רצועת עזה. התקיפה נעשתה בתגובה לירי ארבע הרקטות לעבר יישובי הדרום. לא נמסר על נפגעים בצד הפלסטיני, אך נזק כבד נגרם למפעל בטון.

ביום שבת נורו שלוש רקטות קסאם לעבר שטחי ישראל. שתיים מהרקטות התפוצצו בשטחים פתוחים במועצה האזורית חוף אשקלון, והשלישית נפלה בשטחי רצועת עזה.

מדובר צה"ל נמסר כי "כלי טיס של חיל האוויר תקף במהלך הלילה מנהרת טרור בצפון רצועת עזה. זוהתה פגיעה מדויקת במטרה. מטוסינו שבו בשלום לבסיסם. התקיפה מהווה תגובה לירי הרקטות לעבר ישראל במהלך סוף השבוע. צה"ל לא יסבול את המשך הימצאותם של תושבי עוטף עזה תחת אש, וימשיך לפעול בעוצמה כנגד כל ניסיון פגיעה באזרחי מדינת ישראל". בצה"ל הדגישו כי "ארגון הטרור חמאס הוא הכתובת ועליו האחריות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת