חיזבאללה מאיים: "אם תתקפו באירן - נשמיד את ישראל"

ביום השנה ה-5 למלחמת לבנון השנייה, שב חיזבאללה ומשגר איומים לעבר ישראל. "המשטר הציוני יודע היטב כי אם יבצע את הטעות החמורה ויתקוף את אירן - הוא לא יוכל לחמוק מנקמת חיזבאללה", אמר היום נציג הארגון באירן. סוריה: צה"ל הובס במלחמה

חמש שנים בדיוק חלפו מאז פרוץ מלחמת לבנון השנייה, ובחיזבאללה שבים היום לאיים על ישראל: נציג הארגון בטהרן, עבדאללה ספא א-דין, מזהיר מפני תקיפה ישראלית באירן וטוען כי ישראל לא תוכל להימלט מהשלכותיה ההרסניות של החלטה שכזו.

"המשטר הציוני יודע היטב כי אם יחליט לתקוף את הרפובליקה האיסלאמית ולבצע את הטעות החמורה הזו, הוא לא יוכל להימלט מהנקמה של חיזבאללה", אמר היום ספא א-דין בתום פגישה עם מפקד משמרות המהפכה האירניים.

נציג חיזבאללה באירן התייחס גם לאפשרות שישראל תתקוף על אדמת לבנון. "ללא ספק, נשמיד את ישראל  אם המשטר הכובש והמושחת הזה יהיה מעוניין לבצע טעות נוספת בתקיפת לבנון", לדבריו.

סוריה: הצבא הישראלי המובס מנסה להשיב את האמון

בכלי תקשורת אירניים שציטטו את בכיר חיזבאללה דווח כי אירן הזהירה בעבר שתפגע בישראל ובאינטרסים שלה ברחבי העולם, במידה וזו תותקף על ידה.

במלאת חמש שנים למלחמת לבנון השנייה, החליטו גם במשטר הסורי לתקוף את ישראל. באחד ממאמרי המערכת בעיתון הממסדי "א-ת'ורה", נטען כי בשנים שלאחר המלחמה מנסה "הצבא הישראלי המובס מהמלחמה להשיב את האמון בו, באמצעות תמרונים צבאיים בצפון".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת