חשד: איש קבע מכר חלקי טנקים במאות אלפי שקלים

שני אחים תושבי ראשל"צ נעצרו בחשד שקנו מאיש קבע שמשרת בבסיס צריפין חלקים מטנקים צה"ליים במאות אלפי שקלים. איש הקבע נתפס לאחר שהחוקרים התחזו לקונים. הבוקר יובאו השניים להארכת מעצר ואיש הקבע ייחקר במצ"ח

איש קבע חשוד שמכר חלקי טנק. אילוסטרציה (רויטרס)

היחידה הכלכלית של המשטרה עצרה שני אחים תושבי ראשון לציון שעל פי החשד קנו מאיש קבע שמשרת בבסיס צריפין חלקים מטנקים צה"ליים במאות אלפי שקלים.

הסיפור מתחיל לפני כמה חודשים, אז למשטרה הצבאית החוקרת (מצ"ח) הגיע מידע שחלקים רבים של טנקים נגנבים מבסיס צה"ל. הם עירבו את היחידה הכלכלית של משטרת ישראל ואז החלו בחקירה סמויה. החקירה הובילה לאיש קבע שמשרת באחד הבסיסים הגדולים של צה"ל בצריפין והחוקרים הסמויים התחזו לקונים של חלקים אלה וכך הובלו לשני אחים בעלי מגרש מכוניות גדול בראשון לציון.

החקירה הפכה היום לגלויה ונעצרו שלושת האנשים. היחידה הכלכלית עצרה את שני האחים ומצ"ח עצרה את איש הקבע. היום לאחר חקירה יובאו השניים לבית משפט השלום בראשון לציון להארכת מעצר. המשך החקירה של איש הקבע תעבור למצ"ח.

עורך דין ירום הלוי המייצג את שני החשודים אמר אתמול בלילה לחדשות 2 באינטרנט: "מדובר בשני בעלי חברה מכובדים ומעצרם על ידי המשטרה הוא קרוב לוודאי בגדר שערורייה, משום שהם פיזית לא היו במגרש בעת ביצוע העסקה אלא הם הבעלים של המגרש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת