שליח נכנס בטעות לעיסאוויה - וניצל מלינץ'

עשרות צעירים תקפו הערב שליח שנכנס בטעות עם רכבו לכפר עיסאוויה, במזרח ירושלים. הם ניפצו את שמשות הרכב, הוציאו את הנהג והכו אותו בכל חלקי גופו. במזל הצליח המוכתר של הכפר לחלץ את השליח. הוא פונה לביה"ח במצב קל-בינוני

שליח שהיה אמור להגיע לאחת השכונות בירושלים נכנס בשוגג הערב לכפר עיסאוויה, והותקף על ידי עשרות צעירים שהבעירו את מכוניתו. רק במזל הוא חולץ במצב קל-בינוני, ופונה לקבלת טיפול בבית החולים.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי זמן קצר לאחר שנכנס השליח ניר נחשון לשטח הכפר, הקיפו אותו עשרות צעירים והחלו לרגום את רכבו באבנים וסלעים. לאחר שניפצו את כל שמשות הרכב, הצעירים הוציאו את הנהג מהמכונית והחלו להכות אותו בכל חלקי גופו.

אחד מהתוקפים אף השליך בקבוק תבערה לרכב, ואחד ממושביו עלה באש. מי שמנע אסון כבד היה מוכתר הכפר, ששם לב למתרחש ומיהר יחד עם בניו לחלץ אותו מידי הצעירים המשולהבים. בעזרת כוח מג"ב שהוזעק למקום פונה נחשון לבית החולים הדסה עין כרם לקבלת טיפול רפואי.

"זה מזל שלנו ומזל שלו שהוא נשאר בחיים", אמר המוכתר דרוויש דרוויש. "אנחנו נגד כל האלימות בשני העמים. אנחנו חייבים בשני העמים לקום ולהגיד - די לאלימות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק