בתגובה לירי על הדרום – צה"ל תקף ברצועה

מטוסים של חיל האוויר תקפו הלילה מנהרת טרור במרכז רצועת עזה. התקיפה נעשתה בתגובה לירי רקטת הקסאם ופצצת המרגמה לעבר המועצה האזורית אשכול אמש. מצה"ל נמסר כי "זוהתה פגיעה מדויקת במטרות וכי הצבא לא יסבול כל ניסיון לפגיעה באזרחי המדינה ובחייליה". לא דווח על נפגעים בצד הפלסטיני

צה"ל תקף הלילה ברצועה (רויטרס)

בתגובה לירי לעבר המועצה האזורית אשכול אמש, תקף הלילה חיל האוויר מטרות ברצועת עזה. מצה"ל נמסר כי זוהתה פגיעה מדויקת במטרות וכי לא ידוע על נפגעים.

בסביבות השעה 22:00 אמש נורו מצפון רצועת עזה לשטח יישובי הדרום רקטת קסאם ופצצת מרגמה, שנפלו בשטח פתוח. לא דווח על נפגעים או על נזק בשטחי ישראל, אך בתגובה תקף כלי טייס של חיל האוויר מנהרת טרור במרכז רצועת עזה.

מצה"ל נמסר כי "מנהרת הטרור נועדה לחדירת מחבלים לשטח מדינת ישראל ולביצוע פיגועי טרור כנגד אזרחים וחיילי צה"ל. בסיום התקיפה שבו מטוסי צה"ל בשלום לבסיסם. התקיפה מהווה תגובה לירי תלול המסלול לעבר שטח מדינת ישראל". בצבא הדגישו כי "לא נסבול כל ניסיון לפגיעה באזרחי המדינה ובחייליה וימשיך לפעול כנגד כל גורם אשר מפעיל טרור נגד מדינת ישראל. צה"ל רואה בארגון הטרור חמאס כאחראי הבלעדי למתרחש ברצועת עזה ולשימור השקט בה".

בצד הפלסטיני לא דווח על נפגעים ולא נמסרה תגובה בעקבות האירועים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק