דיפלומט אירופי: "שחרור שליט יביא להכרה בחמאס"

ניסיון נוסף של הקהילה הבינלאומית ללחוץ על החמאס לשחרר את החייל החטוף: דיפלומט אירופי אומר הבוקר לעיתון "אל-חייאת" כי אם ישוחרר גלעד שליט - הדבר יאפשר קיום שיחות עם החמאס, ואת קבלתו לקהילה הבינלאומית. קבוצה חדשה בפייסבוק: פלסטינים רוצים "כלה לגלעד שליט"

ה"תמריץ" האירופי לחמאס בעבור שחרורו של החייל החטוף: עם שחרורו של גלעד שליט תיסלל הדרך בפני קיום שיחות ישירות בין הקהילה הבינלאומית לחמאס - כך אומר הבוקר דיפלומט אירופי לעיתון "אל-חיאת" הלונדוני. לדבריו, "אם ישחרר החמאס את שליט, הארגון יתקבל בקהילה הבינלאומית".

הדיפלומט האירופי, שסירב לחשוף את שמו בעיתון, התייחס בדבריו גם לסוגיות מדיניות אחרות הקשורות לסכסוך הישראלי-פלסטיני, והטיל ספק ברצינותה של ההנהגה הפלסטינית לפנות לאו"ם בספטמבר על מנת לזכות בהכרה במדינה עצמאית ובחברות באו"ם.

אמש פורסם בכלי התקשורת של חמאס כי גולשים פלסטיניים ברשת הפייסבוק הקימו דף חדש תחת השם "העם רוצה כלה לשליט". בתמונה המוצגת בדף של הקבוצה בפייסבוק, לה כבר הצטרפו עשרות גולשים, נראית תמונה של חיילת צה"ל שפניה הוסרו, משלבת ידיים וכבולה בצווארה ללוחמת של "גדודי עז-אדין אל-קסאם", חמושה ברובה M-16.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת