נעצר חשוד בהריגת פלסטיני ליד שכם

בתום חקירה מאומצת, הצליחה היום המשטרה לעלות על עקבותיו של חשוד בהריגת פלסטיני סמוך לשכם בחודש ינואר השנה. מסרטון שפרסם צה"ל עולה כי החשוד ירה בפלסטיני לאחר שזה ניסה לתקוף אותו באבן. החשוד, תושב ירושלים ללא עבר פלילי, הודה במיוחס לו ויובא מחר להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים

צעיר תושב ירושלים נעצר היום בחשד שירה למוות בפלסטיני באזור שכם לפני מספר חודשים. החשוד הודה במעשים ויובא בשעות הבוקר להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים.

תחילת הפרשה בינואר השנה. בתמונות שצולמו על ידי צה"ל, נראה הצעיר כשהוא יורה בפלסטיני שמתכוון לתקוף אותו באבן. בחצי השנה האחרונה ניהלה המשטרה חקירה מאומצת כדי לאתר את היורה. המשטרה ניהלה מספר רב של פעולות חקירה, שנמשכו מינואר. במסגרת החקירה הובאו עדים שנתנו תיאור של החשוד. בימ"ר ש"י הצליחו לבסוף לעלות על עקבותיו ולעצור אותו.

הצעיר, תושב ירושלים בן 25 ללא עבר פלילי, יואשם בהריגה והמשך הטיפול בתיק ייקבע בתיאום עם הפרקליטות. פרקליטו של החשוד, עורך דין אריאל עטרי, אמר כי המשטרה כבר אישרה שמדובר בהגנה עצמית - ולכן לא ברור מדוע נעצר מרשו.

ההרוג הוא עודי נאהר קאדוס, בן 19, תושב הכפר ערק בורין. מפקד ימ"ר ש"י, סגן ניצב אלי אסייג, מסר כי "מדובר בחקירה רגישה אשר במסגרתה נעשו פעולות חקירה רבות ומאומצות על מנת להתמקד בחשוד העיקרי באופן מהיר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת