נסראללה: מעריצים את המפגינים נגד ישראל בגבול

יום לאחר העימותים האלימים בגבול הצפוני, שולח מזכ"ל חיזבאללה מסרים מעודדים למתפרעים. "אנחנו מעריצים את המחויבות שלהם להתנגדות", הדגיש נסראללה בנאום לכבוד ההנהגה האירנית והוסיף איום נוסף ששולחת טהרן: "סופה של ישראל לא רחוק. זה לא יקרה עוד הרבה זמן, אולי אפילו בקרוב מאוד"

מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה מברך היום על המחאה הסורית-פלסטינית בגבול הצפון וממשיך לשלוח איומים מפורשים לעבר ישראל - בשם אירן.

בנאום שנשא בביירות לכבוד ההנהגה האירנית, התייחס נסראללה לעימותים האלימים אתמול סמוך לגדר. "אנחנו חייבים להביע כבוד מחודש לפלסטינים ובמיוחד לצעירים, לנוער, לפעילים האמיצים הפלסטינים והסורים שהפגינו מול הגבול בגולן הסורי הכבוש", הכריז, "אנו מעריצים את המחויבות שלהם להתנגדות". לדברי נסראללה, בפעולה, בה נפלו "עשרות שאהידים ועוד מאות נפצעו" יש מסר ברור של אתגר לאומה הפלסטינית.

בהמשך נאומו סיפר נסראללה על דברים שמשמיע מנהיגה הרוחני של אירן האייתוללה עלי חמינאי בחדרי חרדים ועל התחזית שלו לגבי ישראל. "הוא אומר בישיבות סגורות שהיישות הציונית נידונה לכליה, הוא בטוח בזה. הוא חושב שסופה של ישראל לא רחוק. זה לא יקרה עוד הרבה זמן, אולי אפילו בקרוב מאוד", הדגיש נסראללה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק