צפו: "פרוט נינג'ה" - גרסת חיילי צה"ל

לוחמי הנדסה קרבית באחד מבסיסי צה"ל החליטו לנצל את הפירות והירקות שלא היו ראויים למאכל, וזרקו אותו לעבר אחד מחבריהם - שחתך בהם, בדיוק כפי שמתנהל המשחק הפופולרי באייפון. אחד החיילים מספר: "זה היה במוצאי שבת בבסיס, היה לנו קצת משעמם". צפו בתוצאה המשעשעת

חזקים בפירות. פרוט נינג'ה צה"לי (יו טיוב)

מכשירי האייפון הפכו לאחרונה פופולריים למדי לא רק בקרב אזרחי ישראל, אלא גם בין החיילים והלוחמים בצה"ל. אחד המשחקים האהובים ביותר - והממכרים ביותר - בטלפון החכם הוא "פרוט נינג'ה", שבו נזרקים לעבר המסך פירות וירקות, ועל המשתמש לחתוך אותם בלבד. את כל זאת יש לעשות מבלי לפגוע בפצצות שמופיעות לפתע על המסך.

חיילי ההנדסה הקרבית כנראה רוחשים למשחק אהבה כה עזה, עד שהחליטו להפוך אותו למוחשי הרבה יותר. הם הוציאו ממטבח באחד הבסיסים את הירקות והפירות שלא היו ראויים למאכל, גייסו את הטבח להיות ה"שחקן" ותיעדו אותו חותך את הפירות והירקות שנזרקו לעברו בסכים - תוך שאחד מחבריהם הפעיל את המשחק האמיתי כדי שהמצלמה תקלוט את צליליו המקוריים של המשחק.

את הסרטון המשעשע שהתקבל לבסוף הם העלו לרשת, והתגובות - כצפוי - לא איחרו להגיע. "צילמנו את זה לפני פסח", סיפר אחד החיילים שהשתתפו ב"פרויקט" לכתבת אדוה כהן מ"ידיעות אחרונות". "זה היה במוצאי שבת בבסיס. היה לנו קצת משעמם והחלטנו לכת על גרסה צה"לית למשחק. אחרי שהעלינו לפייסבוק ראינו שזה זוכה להרבה מאוד תגובות, אז החלטנו להעלות את זה ליוטיוב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת