מממן ה"מרמרה": יהודים - בני אנוש מזוהמים

יאסר קשלק, המממן הרכזי של המשט הטורקי לעזה, תקף לאחרונה בריאיון לרשת "אל מנאר" הלבנונית בחריפות את ישראל, נתניהו וגם את הלאום היהודי. "מספר היהודים, בני האנוש המזוהמים הללו באדמה שלי, שווה לשליש מתושבי שכונת נאצר בקהיר", אמר. "נתניהו צריך לשוב לעיר מולדתו, מוסקבה"

מארגני המשט לעזה ממשיכים בהיערכותם להגיע לחופי הרצועה בחודש יוני הקרוב, היערכות הנמשכת גם במישור האיומים בכלי התקשורת: אחד מהמממנים המרכזיים של המשט הקודם, איש עסקים לבנוני בשם יאסר קשלק, משמיע בראיון טלוויזיוני דברים הסתה חריפים וקורא להשמדתה של מדינת ישראל.

מכון המחקר "ממר"י" מפרסם היום קטע מהראיון שנערך עם קשלק ברשת הטלוויזיה של חיזבאללה, "אל-מנאר", ובו הוא תוקף תחילה את ראשי מדינת ישראל. "מקומו הטבעי של (אהוד) ברק הוא בפולין ומקומו הטבעי של נתניהו האידיוט הזה - במוסקבה", אמר קשלק בראיון.

"אני רוצה לומר לבן גוריון: ילד קטן אחד - מחר הבן הקטן שלי ידרוך על הקבר שלך. הוא יגלה את גופתך למדינת הלאום שלך באירופה, ועוד נשוב (לפלסטין)". אך כאן לא נגמרים הדברים החריפים של מממן המשט לעזה: "כמו שהאימאם ח'ומייני אמר בזמנו: 'אם כולנו נירק, נטביע את כל ה-5 מיליון האלה'. מספר היהודים, בני האנוש המזוהמים הללו באדמה שלי, שווה לשליש מתושבי שכונת נאצר בקהיר".

קשיים בהתארגנות למשט הבא

"נתניהו, שאומר כי זכות השיבה צריכה להיפתר מחוץ לשטחי ישראל, צריך לפתור את הבעיה שלו בכך שישוב לעיר מולדתו, מוסקבה. אפילו בלפור, כשנתן את האדמה שלי ליהודים הללו, אמר כי הוא עושה זאת במטרה להיפטר מהם", תקף קשלק. "הם (הבריטים) הביאו הנה את בני האנוש המזוהמים הללו, ואנחנו צריכים לזרוק אותם בחזרה למדינות הלאום שלהם".

בתוך כך דווח השבוע על קשיים נוספים בהתארגנות למשט הבא לעזה. על פי הדיווחים, בעקבות התלונה הישראלית באו"ם והאזהרות מפני תגובה חריפה למשט הבא, מסרבות חברות המעניקות ביטוח לכלי שיט - לבטח את הספינות שישתתפו במשט. זאת, לצד דיווחים על חוסר היענות מצדם של פעילים ברחבי אירופה להצטרף למשט, נוכח האירועים ממשט ה"מרמרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת