צפו: ח"כים ועיתונאים הותקפו באבנים בצפון י-ם

ידויי אבנים לעבר רכבים ישראלים באזור השכונות הערביות במזרח ובצפון ירושלים אינו דבר חדש, אך הפעם הדבר אירע למספר חברי כנסת ועיתונאים שהיו בסיור באזור. שני כתבים, מהערוץ הראשון ומערוץ 7, נפצעו בידויי האבנים, אך למזלם היה ברכב גם ח"כ אריה אלדד, רופא במקצועו, שהעניק להם טיפול ראשוני

חברי הכנסת אריה אלדד, אורי אריאל ומיכאל בן הרי הותקפו היום באבנים סמוך לכפר עקב, מצפון לירושלים, זאת בעת שנסעו ברכב עם כתב הערוץ הראשון דניאל אופיר וכתב ערוץ 7 חזקי עזרא. באירוע נפצעו קל שני העיתונאים ואלדד, רופא במקצועו, הוא שהעניק טיפול רפואי לפצועים עד שפונו לבית החולים.

עדיין לא ברור אם מיידי האבנים ידעו כי מדובר בחברי כנסת כאשר התקיפו את רכבם. מדובר בסיור שנערך גם בשכונות במזרח ירושלים ולא תואם עם כוחות הביטחון.

"משטרת ישראל ורשויות הביטחון הפקירו שטח ביטחוני של ישראל, כששוטרי הרשות הפלסטינית וחמאס עושים בו כשלהם", אמר ח"כ אלדד בתגובה לאירוע. "רק מטומטמים יכולים לחשוב שאם הם יפקירו את צפון ירושלים, הם לא יצטרכו מחר להילחם על רחוב יפו או על משכן הנשיא", הוסיף.

"מדובר בהפקרות מכוונת של ממשלת ישראל, שהפקירה חלקים מירושלים", האשים ח"כ בן ארי. "החמאס שולט כאן בכל מקום, ואם יהודים מסתובבים פה - גזר הדין שלהם הוא להירצח", הוסיף בן ארי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת