צפו: כך פעילי הטרור יורים רקטה על ישראל

מאז פרוץ הסיבוב הנוסף של ההסלמה במצב הביטחוני בדרום וירי הרקטות מעזה לישראל, מפיצים ארגוני הטרור ברצועה קטעי וידאו רבים בהם נראים שיגורים של רקטות קסאם, פצצות מרגמה וגראדים אל עבר יישובי הדרום. צפו בתיעוד המיוחד של פעולת הטרור מלב הרצועה

כמה קל לירות על ישראל? ארגון הג'יהאד האסלאמי מפרסם הבוקר קלטת וידאו חדשה, המתעדת את שיגוריהן של ארבע פצצות מרגמה לעבר היישוב נחל עוז בסוף השבוע האחרון. בתיעוד הקצר, ניתן לראות כיצד אחד הפעילים בחוליית השיגור פועל על כיוון המשגר, ולאחר זמן קצר מעדכן את הפעיל השני בחולייה על מוכנותו של המשגר לירי. בהמשך התיעוד נראים השניים טוענים את המשגר - ובתוך שניות משגרים ארבע פצצות מרגמה לעבר ישראל.

תיעוד הפעולה הזו, שבוצעה על ידי הזרוע הצבאית של הארגון, "פלוגות ירושלים", מצטרף לעשרות תיעודי וידאו שמופצים בימים האחרונים ברשת, ובהם מתגאים הארגונים החמושים בעזה. זאת, לצד הודעות כתובות ובהן איומים חוזרים ונשנים על ישראל בהמשך ירי הרקטות, הטילים והפצ"מרים באם תמשיך ישראל לתקוף ברצועת עזה.

ארגון הג'יהאד האסלאמי נטל הבוקר אחריות לירי פצצות המרגמה לעבר המועצה האזורית אשכול, אשר גרמו להפסקת חשמל קצרה באחד היישובים במועצה. "שיגרנו ארבע פצצות מרגמה 80 מ"מ, וגרמנו להפסקת חשמל במרבית אזורי המועצה", נמסר בהודעת נטילת האחריות. "הפעולה היא תגובה לפשעים הציוניים הנמשכים נגד בני עמנו. נמשיך את פעולותינו עד אשר תיפסק התוקפנות והאויב יסתלק מאדמתנו".

כל העדכונים על ההסלמה בדרום - בחדשות 2 בפייסבוק

הסלמה בדרום - סיקור מיוחד:

הבכיר שחוסל: מעורב בחטיפת שליט

צפו: כיפת ברזל משמידה גראד בשמי אשקלון

סיכום סוף שבוע של אש בדרום

עמוס גלעד: "ההתנצלות של החמאס על ירי הנ"ט - מגוחכת"

צפו: מחבלים משגרים רקטות מתוך בית קברות

חמאס: סליחה על ירי הנ"ט על אוטובוס התלמידים

ליל שישי: גראד מצפון לאשדוד, צה"ל תקף ברצועה