הג'יהאד: יכולים לפגוע בכל מקום בישראל, לא צריכים אישור לירות

אחרי שבוע שקט יחסית, מקבלים שוב תושבי הדרום תזכורת שהאיום ממש לא חלף. רקטה התפוצצה דרומית לאשקלון, לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. דובר הג'יהאד האיסלאמי מזהיר את ישראל כי הירי לשדרות ולאשקלון הוא רק הוכחה שהארגון מסוגל "להפחיד את האויב בכל מקום"

פעיל חמאס צועד ברצועה. איום חריף (רויטרס)

איום חריף נוסף של הג'יהאד האיסלאמי: הארגון שהיה אחראי לירי טילי הגראד בשבוע שעבר לעבר אשדוד ואשקלון, מזהיר היום כי ביכולתו לפגוע בכל מקום במדינת ישראל באם יימשכו התקיפות ברצועת עזה. "נגיב על פשעי האויב נגד בני עמנו", איים הערב דובר הארגון אבו אחמד.

"ההסכמה על הרגיעה אין משמעותו הכרה במצב הקיים", הדגיש אבו אחמד והבהיר: "הארגון אינו זקוק לאישור מאף אחד על מנת להגיב על פשעי האויב. הזכות להגיב לאויב קיימת בידי כל הפלגים - לא רק פלג אחד".

רקטת קסאם מדרום לאשקלון

בהמשך, איים הבכיר בארגון הטרור: "הירי על שדרות ואשקלון הוכיח כי אנו מסוגלים להפחיד את האויב בכל מקום. אנו ערוכים ומוכנים יותר מכל זמן בעבר".

מוקדם יותר הערב התפוצצה רקטת קסאם שנורתה מרצועת עזה בשטח פתוח מדרום לאשקלון. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. במקביל דיווחו כלי תקשורת פלסטיניים כי פעיל חמאס נהרג בתאונת עבודה במהלך פעילות בצפון רצועת עזה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק