רה"מ: "איש החמאס אבו סיסי מסר מידע בעל ערך"

"אבו סיסי הוא איש החמאס, הוא מוחזק במעצר בישראל, במעצר חוקי לפי כל הכללים", אמר נתניהו בריאיון מיוחד ששודר בחדשות 2 וביוטיוב והוסיף: "אני לא רוצה להתייחס להקשר לגלעד שליט או להקשרים אחרים אלא רק יכול להגיד שהוא מסר מידע בעל ערך"

במהלך המשדר המיוחד שהועבר בשידור חי בחדשות 2, חדשות 2 באינטרנט וביוטיוב, התייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו בפעם הראשונה למעצרו של אבו סיסי, ומידע אפשרי שיש לו על החייל החטוף גלעד שליט.

"אבו סיסי הוא איש החמאס, הוא מוחזק במעצר בישראל, במעצר חוקי לפי כל הכללים", אמר נתניהו והוסיף: "אני לא רוצה להתייחס להקשר לגלעד שליט או להקשרים אחרים אלא רק יכול להגיד שהוא מסר מידע בעל ערך".

נתניהו נשאל על ידי הגולשת רוחי על הפעולות שנעשות לטובת גלעד שליט: "ישבתי עם רעייתי ואביבה ונועם שליט יותר מפעם אחת", אמר נתניהו. "כל אחד חושב זה הבן שלי, זה הילד שלי, אני בוודאי חושב את זה ואני רוצה להחזיר אותו ואנחנו עושים הרבה פעולות ורק מקצתן ידועות. חלק קטן. אנחנו פועלים כל הזמן ואין יום שלא פועלים".

"אנחנו עושים הרבה פעולות בעניינו של גלעד, רק מקצתן ידועות. אנחנו רוצים להחזיר אותו. איזו סיבה יכולה להיות לראש ממשלה לא לעשות צעד כל כך פופולארי, כולם ימחאו כפיים ביום הראשון. אבל התנאים שמבקש חמאס מופרזים. מתוך 450 מחבלים יש ארכי-רוצחים שרוצים להכניס ליהודה ושומרון, הם יהרגו באריאל ובתל אביב ובחיפה בירושלים וביישוב של רוחי. צריך להסתכל מהו מחיר סביר".

"אני מוכן לשחרר אותם לעזה, לתוניס אפילו ללוב. אני לא מוכן שיהרגו שוב מאות אזרחי ישראל. אני צריך להסתכל לרוחי בעיניים אם חלילה הבן שלה יהרג באוטובוס".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

הגולשים מראיינים את נתניהו - פרויקט מיוחד:

הריאיון המלא עם ראש הממשלה

האם נתניהו יצא עם לבני לבירה?

איך אפשר לחיות מ-2,700 ש"ח בחודש?

סעדה לרה"מ: איך תחזיר את המוחות?