איש לא בא לזהות את ההרוגה בפיגוע בירושלים

במשטרה מנסים עדיין לברר את זהותה של האישה שנהרגה בפיגוע בירושלים. איש טרם בא לזהות את גופתה. בבתי החולים מאושפזים עוד 43 בני אדם שנפגעו בפיצוץ בבירה, מצבם של 3 מוגדר קשה

גם שעות ארוכות לאחר הפיגוע בלב ירושלים, טרם זוהתה בוודאות האישה שנהרגה בפיצוץ. המשטרה בודקת את חפציה של ההרוגה, ככל הנראה תיירת כבת 60.

בבתי החולים ברחבי הבירה מאושפזים עדיין 43 מפצועי הפיגוע, כשמצבם של שלושה מהם מוגדר קשה. שני פצועים הועברו לניתוח, בעוד פצוע אחר ינותח במהלך הלילה. מבית החולים שערי צדק נמסר כי 20 מהנפגעים שוחררו לבתיהם.

לאחר הפיגוע, קיימו במשטרת ישראל הערכת מצב בראשות המפכ"ל רנ"צ דודי כהן. בתום הדיון הוחלט כי משטרת ישראל תעבור לפעילות מבצעית ברמה ג', שהיא בדרגה אחת מתחת לרמת הכוננות הגבוהה ביותר. עוד הוחלט כי אגף המבצעים יתגבר את מחוז ירושלים ומחוז דרום. כמו כן יתקיימו הערכות מצב שוטפות עם כלל גופי הביטחון וההצלה.

גם ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים הערב התייעצות דחופה בנוגע לתגובה אפשרית לפיגוע. בטרם צאתו לרוסיה שוחח נתניהו עם שר הביטחון אהוד ברק, השר במשרד הביטחון מתן וילנאי, הרמטכ"ל בני גנץ וגורמים בכירים נוספים במערכת הביטחון כדי לדון בהתפתחויות הביטחוניות האחרונות.

פיגוע בי-ם - סיקור מיוחד:

רה"מ: בוחנים אותנו, נגיב בנחישות

השר שלום: ישראל עדה לגל של טרור

רגע הפיצוץ נשמע בהקלטה

תמונות ראשונות שניות אחרי הפיצוץ

מפקד מחוז ירושלים: נחקור אם יש קשר בין הפיגועים

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק