הסלמה בדרום: רקטת גראד נחתה סמוך לאשדוד, צה"ל הגיב בירי לרצועה

בתום יום רווי אירועים ביטחוניים ברצועת עזה, ירו הפלסטינים רקטה לכיוון אשדוד. תושבי העיר סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי אזעקת צבע אדום נשמעה ולאחריה קול פיצוץ. בתגובה לירי תקפו ספינות של חיל הים ומטוסי חיל האוויר מטרות ברצועה. הפלסטינים מדווחים כי שני מחבלים נהרגו

הסלמה בדרום: לראשונה מאז מבצע עופרת יצוקה, ירו אמש מחבלים משטח רצועת עזה לאשדוד. תושבי העיר סיפרו לחדשות 2 כי נשמעה אזעקת צבע אדום, ומיד לאחריה נשמע קול נפץ. מעיריית אשדוד נמסר כי ככל הנראה הרקטה נפלה בשטח פתוח, וכי כוחות הביטחון מנסים לאתר את מקום הנפילה המדויק.

בתגובה לירי הרקטה לכיוון אשדוד, תקפו ספינות של חיל הים מטרות ברצועת עזה. הפלסטינים מדווחים כי בתקיפה נהרג אדם אחד. בתקיפה אחרת של מטוסי חיל האוויר, נהרג מחבל ששהה במרחב ממנו, על פי צה"ל, נורתה רקטת הגראד לכיוון אשדוד

מוקדם יותר הערב העביר פיקוד הדרום אזהרה לכל היישובים בעוטף עזה וקורא לתושבים לשהות בקרבת המרחבים המוגנים. בצה"ל מעריכים כי ירי רקטות הקסאם, פצצות המרגמה והגראדים יתגבר במהלך הלילה. ולכן הוציאו את ההודעה המיוחדת לתושבים.

במהלך היום אירעו מספר חילופי אש קשים ברצועת עזה. בעקבות ירי פצצות מרגמה אל עבר יישובי הדרום, השיב צה"ל בירי ארטילרי שגרם למותם של ארבעה בני אדם ביניהם שני ילדים בני 4 ו-10. בעקבות מותם של הילדים אמרו בצה"ל כי הם מצרים על הפגיעה בבלתי מעורבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק