לאחר הדקירה: 2 פלסטינים נפצעו מירי סמוך לחברון

עוד פעולת "תג מחיר" בשטחים? אלמונים ירו בצהריים בשני פלסטינים סמוך ליישוב בית אומר, צפונית לחברון. לפני הירי יודו במקום אבנים לעבר כלי רכב ישראליים, אך לא ברור אם השניים קשורים לכך. הם נפצעו באורח קל. הבוקר נדקר פלסטיני ונפצע קל סמוך לחוות מעון

שוטרי מג"ב. צילום ארכיון (רויטרס)

שני פלסטינים נפצעו בצהריים באורח קל מירי סמוך ליישוב בית אומר, צפונית לחברון. מהמשטרה נמסר כי במקום יודו אבנים לעבר כלי רכב ואז נורתה האש לעבר שני הצעירים, אך לא ברור אם השניים היו מעורבים ביידוי האבנים.

כוחות גדולים של צה"ל ומשטרה נמצאים במקום ופתחו בחקירת האירוע. טרם נעצרו חשודים.

הבוקר: רעול פנים דקר פלסטיני ונמלט

מוקדם יותר היום נדקר בדרום הר חברון פלסטיני בן 25 סמוך לחירבת עתוואני, בין מעון למצפה אביגיל. הפצוע פונה במצב קל, במשטרה חושדים כי מדובר באירוע על רקע לאומני.

חשוד בביצוע הדקירה שהיה רעול פנים נראה נמלט מהמקום. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע ועורכת סריקות נרחבות באזור.

גיל חדד, דובר משטרת ש"י, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "עדי ראייה זיהו את התוקף כיהודי, וכך גם תיאר אותו הפצוע בחקירה. נסיבות האירוע נבדקות על רקע החשד שהרקע הוא לאומני. כוחות מז"פ נמצאים במקום ופתחו בחקירה".

ביום חמישי האחרון נחשד כי מתנחלים תקפו שני פלסטינים ויהודי באתר בנייה באזור רמאללה. ככל הנראה, הגיעה לאתר בנייה באזור התעשייה של ההתנחלות שילה קבוצה של בין שישה לשבעה רעולי פנים. הם תקפו שני פועלים פלסטינים ואת הנפגע הנוסף בגז פלפל, ואחד מהם אף נפגע בראשו ממוט ברזל.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק