תג מחיר? רעול פנים דקר פלסטיני בדרום הר חברון

אדם רעול פנים נראה הבוקר כשהוא נמלט לאחר דקירת פלסטיני, בין מעון למצפה אביגיל בדרום הר חברון. הפצוע תיאר את התוקף כ"בעל חזות יהודית", ובמשטרה חושדים כי הרקע למעשה לאומני, במסגרת פעילות "תג מחיר". הפלסטיני בן ה-25 נפצע קל ופונה לקבלת טיפול רפואי. בשבוע שעבר נפצעו 2 פלסטינים מתקיפה אלימה באזור רמאללה

פלסטיני בן 25 נדקר הבוקר סמוך לחירבת עתוואני, בין מעון למצפה אביגיל בדרום הר חברון. הפצוע פונה במצב קל, במשטרה חושדים כי מדובר באירוע על רקע לאומני.

חשוד בביצוע הדקירה שהיה רעול פנים נראה נמלט מהמקום. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע ועורכת סריקות נרחבות באזור.

גיל חדד, דובר משטרת ש"י, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "עדי ראייה זיהו את התוקף כיהודי, וכך גם תיאר אותו הפצוע בחקירה. נסיבות האירוע נבדקות על רקע החשד שהרקע הוא לאומני. כוחות מז"פ נמצאים במקום ופתחו בחקירה".

ביום חמישי האחרון נחשד כי מתנחלים תקפו שני פלסטינים ויהודי באתר בנייה באזור רמאללה. ככל הנראה, הגיעה לאתר בנייה באזור התעשייה של ההתנחלות שילה קבוצה של בין שישה לשבעה רעולי פנים. הם תקפו שני פועלים פלסטינים ואת הנפגע הנוסף בגז פלפל, ואחד מהם אף נפגע בראשו ממוט ברזל.

עדי ראייה דיווחו על רכב שנמלט מהזירה זמן קצר אחרי האירוע, שבו ככל הנראה היו התוקפים. כוחות הביטחון ערכו באזור סריקות בניסיון לאתר את החשודים, אולם הם לא נתפסו.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק