חיילים הצילו פלסטינית שכרעה ללדת

סמוך לבית בו יושבים שבעה על בני משפחת פוגל שנרצחו בסוף השבוע האחרון, יילדו חיילים פלסטינית שכרעה ללדת. האישה בשנות ה-20 לחייה הובאה לשער ההתנחלות נווה צוף לאחר שחבל הטבור נכרך סביב צוואר התינוקת. לאחר מאמצים החיילים הצליחו ליילד אותה בשלום, כשהם לא מפסיקים לחשוב על הדס התינוקת שנרצחה באיתמר

שמחה מהולה בעצב: צעירה פלסטינית שכרעה אתמול ללדת וסבלה מסיבוך בלידה, הובאה על ידי מונית לשער הכניסה להתנחלות נווה צוף. חיילים שהיו במקום ומספר חובשים מההתנחלות, הצליחו לאחר מאמצים ליילד את התינוקת בשלום, זאת בסמוך לבית בו יושבים שבעה בני משפחת פוגל שנרצחו בסוף השבוע.

בשעות אחר הצהריים אתמול הגיעה במהירות המונית ובו האישה, כשהיא בשלבי לידה מתקדמים. מבדיקה ראשונית עלה כי חייה וחיי התינוקת נמצאים בסכנה בעקבות סיבוך בלידה.

צוות רפואי של צה"ל שהוקפץ למקום לא חשב פעמיים, והחל במהירות להעניק סיוע לאישה. התינוקת, שכבר הציצה החוצה לא נשמה לאחר שחבל הטבור נכרך סביב צווארה, אך החיילים חתכו את חבל הטבור והתינוקת החלה לנשום בכוחות עצמה.

האם המבוהלת קיבלה גם היא סיוע מן החיילים ומצבה התייצב. לאחר שהושלמה הלידה היא והתינוקת פונו בשלום לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.

האירוע הדרמטי התרחש ולא רחוק מהבית בו יושבים שבעה על בני משפחת פוגל שנרצחו באיתמר בסוף השבוע האחרון. הפרמדיקים שסייעו בלידה ציינו כי תחושות רבות היו מעורבות בלידה, עם הזיכרון של התינוקת הדס שנרצחה רק לפני מספר ימים.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק