הטבח באיתמר: האם ניסתה להציל את ילדיה - ונרצחה

גם כאשר המחבלים פרצו לביתה והחלו לדקור את ילדיה בזה אחר זה - ביקשה רות פוגל להגן על היקר לה מכול. בכוחות אחרונים היא הצליחה להגיע לנשקו של בעלה, לדרוך אותו ולירות שני קליעים לעבר הרוצחים. לאחר שהחטיאה הסתערו עליה המחבלים ודקרו אותה, כמו את בעלה ו-3 ילדיה, למוות

במשך שנים גידלה רות פוגל את חמשת ילדיה במסירות וביקשה לגונן עליהם. גם ברגעיה האחרונים, לפני שהמחבלים הכריעו אותה, היא נלחמה בשארית כוחותיה כדי לנסות ולהציל את היקר לה מכול - אך ללא הצלחה.

אם המשפחה בת ה-35 לא איבדה את עשתונותיה כאשר המפגעים חדרו לבית באיתמר והחלו לדקור את ילדיה בזה אחר זה. על פי הפרסום בעיתון "מעריב", היא הצליחה להגיע לאקדחו של בעלה אודי, לדרוך אותו ולירות לעבר המחבלים.

שכני משפחת פוגל סיפרו לעיתון כי הנשק האישי של אב המשפחה נמצא ליד גופתה של רות, ולמרות שהיא אינה מיומנת בהפעלת האקדח, היא לא היססה והספיקה לירות שני קליעים - אך לא הצליחה לפגוע במחבלים.

5 קברים, 3 יתומים

על פי ההערכה, לאחר הירי הסתערו הרוצחים על האם ודקרו אותה באכזריות. כעבור שעתיים מצאו אנשי כיתת הכוננות את גופתה במצב קשה יותר משאר בני המשפחה שנטבחו. בנוסף הם מצאו בזירת הקטל את פגיעות הכדורים של רות.

בצהריים תובא רות לקבורה בהר המנוחות בירושלים. לצדה ייטמנו בעלה אודי (36) וילדיה: יואב (11), אלעד (4) והתינוקת הדס בת השלושה חודשים. היחידים מבני המשפחה שניצלו היו הבת תמר (12), רועי (8) וישי בן השנתיים וחצי.

פיגוע באיתמר - סיקור מיוחד:

הריאיון האחרון של הזוג פוגל

הותרו לפרסום שמות הנרצחים: בני משפחת פוגל

שחזור הטבח: כך פעלו המחבלים

רה"מ: הרשות מובילה את ההסתה

תיעוד: כך נראתה זירת הרצח באיתמר

מצוד נרחב אחר האחראים לפיגוע

5 בני משפחה נרצחו בדקירות סכין

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק