ירושלים: שני פצועים מפיצוץ מטען בשקית אשפה

שני עובדים בעיריית ירושלים נפצעו הבוקר בפיצוץ מטען צינור בתוך שקית אשפה שניסו לפנות בכניסה לשכונת גילה בירושלים. מצבו של אחד מהם בינוני, לאחר שאיבד את כף ידו. מצבו של השני קל. השניים פונו לקבלת טיפול בבית החולים. פראמדיק מד"א: "הפצוע שכב בתוך שלולית דם"

פיגוע בשקית זבל? עובד עיריית ירושלים נפצע הבוקר באורח בינוני ועובד נוסף נפצע באורח קל כתוצאה מפיצוץ מטען צינור בשקית אשפה שניסו לפנות.

האירוע התרחש הבוקר סמוך לשעה 08:00 בסמוך למחסום גילה בדרך לבית לחם, בפינת הרחובות רוזמרין ודרך חברון בירושלים. כמדי בוקר, עובדי מחלקת התברואה בעירייה עסקו בפינוי אשפה. שניים מהעובדים פינו את שקיות הזבל מהבתים ברחוב, כשלפתע המטען התפוצץ בשקית שהייתה בידו של אחד מהם.

"ראיתי שלולית של דם"

האיש נפצע באורח בינוני ופונה לטיפול בבית החולים "הדסה עין כרם" בירושלים. ידו של העובד ככל הנראה נקטעה. העובד השני נפצע באורח קל, טופל במקום ושוחרר לביתו.

כוחות גדולים של מד"א ומשטרה הוזעקו לזירת הפיצוץ, וסגרו את הרחוב לתנועה. חבלני משטרה בודקים כעת את המטען שהתפוצץ כדי לנסות ולהבין אם מדובר במטען חבלה שהונח על רקע לאומני או שמדובר באירוע עם רקע פלילי.

"נסעתי עם האישה והילד בדרך לגן", סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט רפאל הרבסט, פרמדיק של מגן דוד אדום. "הגעתי מעט אחרי תחילת האירוע וראיתי שלולית של דם. מצאתי גבר עם פציעה מאוד קשה בידו כתוצאה מפיצוץ. במקביל, דיווחתי למוקד על האירוע. עד שהגיע ניידת טיפול נמרץ טיפלתי בו. הפצוע היה יציב בהכרה מלאה, היה בהלם ועם כאבים ועם פציעה ביד. החבלנים לא נתנו לפנות אותו עד שהוא לא נבדק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק