האלוף עמידרור: עיתון "הארץ" מנהל מסע אנטישמי נגד חובשי הכיפות

המועמד לתפקיד היועץ לביטחון לאומי מאשים את עיתון "הארץ" בניסיון לטרפד את מינויו וטוען כי העיתון מנהל נגדו מסע רדיפה אנטישמי. בריאיון ל"קול ישראל" מבהיר עמידרור כי עצם היותו חובש כיפה ושומר שבת לא תפגע בתפקודו

האלוף במיל' עמידרור (חדשות 2)

האלוף במיל' יעקב עמידרור תוקף הבוקר בחריפות את עיתון "הארץ" וטוען כי הוא מנהל נגדו מסע רדיפה אנטישמי ומנסה לטרפד את מינויו לתפקיד היועץ לביטחון לאומי.

בריאיון לתכנית "הכל דיבורים" עם ירון דקל ב"קול ישראל" אמר עמידרור כי מסע הרדיפה נגדו החל בגיליון שבת האחרון של "הארץ", בו מנה העיתון מספר חובשי הכיפות המקורבים לראש הממשלה. לטענתו, העובדה כי הינו אדם מאמין לא תפריע לו לשמש בתפקיד היועץ. "זוהי טענה בלתי לגיטימית בצבא בו שליש מהקצינים חובשי כיפה", הדגיש עמידרור.

"במשך שנים פעלתי למען ביטחון ישראל בשבתות כימים רגילים", ציין האלוף במיל' והוסיף: "היום מישהו מרשה לעצמו להטיל ספק במועמדותי לתפקיד ביטחוני בגלל היותי שומר שבת".

עוד האשים עמידרור כי דבריו בעיתון הוצאו מהקשרם. הוא התייחס לפרסום הידיעה בה נטען כי במהלך פורום מצומצם לפני כשנה נשאל מה עושים עם ילד בן 5 שמפריע לפעילות צה"ל ותשובתו בעיתון עוותה. "'הארץ" טען שאמרתי שיש להכניסו לכלא, כאשר תשובתי הייתה שמי שייפגע בילד בן 5 יש להכניסו לבית סוהר", הבהיר עמידרור והעלה שאלות לגבי מועד פרסום הידיעה. "זה נראה מקרי שהדברים עולים רק כעת?", הוא תוהה. 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק