צה"ל תקף שוב בעזה; הפלסטינים: "4 נפצעו"

כלי טיס של חיל האוויר תקפו בפעם השנייה בתוך יממה מספר מטרות ברצועת עזה - בתגובה לירי המתמשך לעבר יישובי הדרום. בשעות הצהריים נפגעו מנהרות ושני מוצבים של הג'יהאד האסלאמי. הפלסטינים מדווחים: 4 נפצעו קל בתקיפות

זוהו פגיעות במטרות. ארכיון (רויטרס)

צה"ל ממשיך לפעול ברצועת עזה: כלי טיס של חיל האוויר תקפו בשעות הצהריים מנהרת טרור במרכז הרצועה ושני מוקדי פעילות טרור נוספים בדרום הרצועה - כך הודיע היום דובר צה"ל.

"מנהרות הטרור נועדו לחדירת מחבלים לשטח מדינת ישראל ולביצוע פיגועי טרור נגד אזרחים ישראלים וחיילי צה"ל", נמסר בהודעה. "זוהו פגיעות במטרות, והתקיפה מהווה תגובה לירי תלול מסלול לעבר ישראל".

גורמים פלסטינים דיווחו כי במהלך התקיפה נפגעו מספר מוקדי פעילות של ארגון הג'יהאד האסלאמי בעזה וכי ארבעה בני אדם, ובהם תינוקת, נפצעו בתקיפה.

תקיפה נוספת הלילה

הלילה תקף חיל האוויר שתי מטרות של הג'יהאד האיסלאמי וחמאס, בחאן יונס ובמחנה הפליטים נוסיראת שמרכז רצועת עזה. מצה"ל נמסר כי זוהו פגיעות מדויקות במטרות. הפלסטינים דיווחו כי מדובר בשני מתקני אימון של הג'יהאד שהיו ריקים מאדם בעת התקיפה, אולם לא דווח על נפגעים. 

אתמול נורו שתי רקטות קסאם מרצועת עזה לעבר יישובי הדרום. אחת הרקטות התפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית שדות נגב, ואילו השנייה נפלה בשטח רצועת עזה. לא נמסר על נפגעים או על נזק לרכוש.

מאז יום רביעי שבו נורתה רקטת גראד לעבר באר שבע, מתבצע ירי משני צדי הגדר. רקטת הגראד שנחתה בלב שכונת מגורים בבאר שבע ביום רביעי האחרון, הייתה הראשונה שנורתה לבירת הנגב מאז מבצע עופרת יצוקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק