נסראללה: במקרה של מלחמה נוספת מול ישראל - נכבוש את הגליל

מזכ"ל חיזבאללה נשא נאום לציון יום השנה ה-3 לחיסול בכיר הארגון עימאד מורנייה ולא חסך באיומים. "על ברק, אשכנזי וגנץ לדעת כי במקרה של מלחמה נוספת מול ישראל, אורה ללוחמיי לכבוש את הגליל", התריע. נסראללה הבטיח כי הנקמה על מותו של מורנייה עוד תגיע והזהיר את מפקדי צה"ל: "תשמרו על הראש שלכם". צפו באיומים

מחריף את הטון: מזכ"ל החיזבאללה חסן נסראללה שולח הערב איום מפורש לעבר ישראל ומזהיר כי במקרה של עימות נוסף הוא יורה ללוחמיו לכבוש את הגליל.

בנאום שנשא לרגל יום השנה לחיסול עימאד מורנייה, הגיב נסראללה לדבריו של שר הביטחון ברק, לפיהם על חיילי צה"ל להיות מוכנים לאפשרות של הסלמה בגבול הצפון, בעקבותיה הם עלולים להיקרא להיכנס שוב ללבנון.

"אני אומר ללוחמי ההתנגדות האיסלאמית: תהיו מוכנים ליום שבו, אם תיכפה מלחמה על לבנון, הנהגת ההתנגדות תבקש מכם להשתלט על הגליל", הצהיר נסראללה והפנה את דבריו לברק, לאשכנזי ולרמטכ"ל הטרי גנץ. "נצטרך להתרגל לשם הזה", עקץ. 

מסר למפקדי צה"ל: תשמרו על הראש

מזכ"ל החיזבאללה המשיך לאיים והבטיח כי הנקמה על חיסולו של מורנייה - עוד תבוא. "אני אומר למפקדים ולגנרלים הציוניים, כי לאן שלא תלכו בעולם - אתם תמיד צריכים לשמור על הראש שלכם", התריע נסראללה והדגיש: "דמו של מורנייה לא נשפך לשווא".

נסראללה התייחס גם למהפכה במצרים וחגג את מפלתו של הנשיא חוסני מובארק. לדבריו, האירועים האחרונים הוכיחו כי המערך האמריקני במזרח התיכון - קורס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק