התכנית של קדאפי: השתלטות על ישראל עם ענפי זית

שליט לוב מועמר קדאפי ידוע כאדם לא שגרתי. עכשיו הוא הגה רעיון חדש: קדאפי קרא למיליוני פליטים פלסטינים לעלות לישראל מהיבשה ומהים כשענפי ענפי זית בידיהם

בניסיון להסיט את האש מגל המחאה בעולם הערבי נגד השליטים שתופסים את כסאם שנים רבות, שליט לוב מועמר קדאפי בוחר להתמקד במאבק נגד ישראל ומציע לפלסטינים פיתרון לא שגרתי: לעלות לישראל דרך הים ודרך היבשה עם ענפים של עץ זית, כדי להשתלט עליה.

לרגל חג הולדת הנביא מוחמד, הוא מנצח בטריפולי על טקס התאסלמות של אפריקאים ששמעו בעצתו, ויש לו גם עצות לפלסטינים: "העם הפלסטיני צריך להוביל את בניו הפליטים שבלבנון, ועליהם להתקדם ללא נשק בדרכי שלום ולהגיע לפלסטין על טפם ועל נשיהם ", אמר קדאפי. כדי שלא תחשבו בטעות שמדובר בתנועת שלום חדשה הוסיף: "ואם ימנעו מהם להיכנס, עליהם להקים את מחנותיהם על גבולות פלסטין הכבושה".

את הפלסטינים בירדן הוא מדרבן לעלות דרך הגדה המערבית. "40% מהעם הירדני צריכים לנוע מהגדה המערבית ולשהות בה ללא נשק ומבלי להילחם ולומר: 'זאת הארץ שלנו ואנחנו שבים אליה בדרכי שלום".
מלבד הצעדות ההמוניות, קדאפי מעודד את הפלסטינים להגיע גם דרך הים במשטים גדולים. "המיליונים צריכים להגיע לא כדי להעביר אספקה, אלא כדי לשוב לפלסטין שנכבשה ב-48". לדבריו, הוא מוכן לכל תרחיש, גם כזה שבו הצבא הישראלי מפציץ את המפגינים בפצצות גרעיניות. "ככה הם יחשפו את פרצופם האמיתי בכך שימיטו כליה על כל המין האנושי", אמר קדאפי בתקווה להעביר את תשומת הלב מהכרזות האופוזיציה נגדו, שקראה לצאת להפגין נגדו ברחובות בעוד שלושה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק