נתניהו מתערב במשולש האהבה בשב"כ

ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט להתערב בפרשת המשולש הרומנטי שהסעירה את השב"כ. יוסי יהושוע מדווח היום ב"ידיעות אחרונות" כי ראש הממשלה דרש מדיסקין להחזיר לשורות השב"כ עובד שפוטר על ידי המאהבת של אשתו. נתניהו כתב לדיסקין: "החלטתי שלא להשעות את ח'"

(רויטרס)

פרשת המשולש הרומנטי בשב"כ מסתעפת: ראש הממשלה בנימין נתניהו הפך בשבוע שעבר את החלטת ראש השב"כ דיסקין להדיח את ח', אחד מבכירי הארגון. ההחלטה התקבלה לאחר שח' פוטר על ידי המאהב של אשתו, שכיהן כמספר 3 בשב"כ, כך מדווח היום יוסי יהושוע ב"ידיעות אחרונות".

לאחר שח' שירת במשך כ-20 שנה בשורות השב"כ ורשם הישגים רבים, הוא זומן לוועדת משמעת שבראשה ישב א', ראש האגף הלא יהודי בשב"כ. באותו הזמן ניהל א' רומן סודי עם אשתו של ח', ולאחר הדיון ניצל את מעמדו ובזכות וטו החליט לפתוח בהליכים משמעתיים נגד ח', שהובילו לפרישתו.

לאחר שנחשף הרומן בין השניים, הגיש ח' תלונה לנציב שירות המדינה, במהלכה גם התברר כי א' קידם את המאהבת שלו בזמן עבודתה בשב"כ למרות היחסים ביניהם. לאחר שהתפוצצה הפרשה א' שוחרר מהשב"כ והמאהבת פרשה גם היא מהארגון.

אך למרות זאת, מסיבה שלא ברורה התעקש דיסקין לדבוק בהשעייתו של ח' גם לאחר החקירה שנערכה בנושא. בעקבות כך החליט בצעד נדיר החליט ראש הממשלה לדרוש מראש השב"כ את השבתו של ח' לארגון וציין זאת במכתב ששלח אליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק