צפו: צה"ל נפרד בשירה מהרמטכ"ל

הרמטכ"ל, רב-אלוף גבי אשכנזי, מסיים בימים אלה את אירועי הפרידה שלו מצה"ל, וכפי שאפשר היה לנחש - זה לא רק במילים אלא גם בצלילים. שיר פרידה ראשון מ"גבי" הושמע אמש במפקדת זרוע היבשה. לנו רק נותר לבקש מקציני צה"ל: עדיף שתתרכזו יותר במעשים - ופחות בזימרה

מישהו אמר צלילים צורמים? צמרת המטכ"ל רועשת סביב המינוי שבפתח, אבל את שיר הפרידה הזה אי אפשר להפסיק.

אמש התקיים מופע פרידה מהרמטכ"ל, רב-אלוף גבי אשכנזי, בבסיס שיזפון. על הצד התרבותי של הערב ניצח ה"מאסטרו" דני רובס, שהצליח לגרום למפקדי זרוע היבשה לשיר לכבודו של הרמטכ"ל היוצא שיר פרידה.

זו ממש לא הפעם הראשונה שבכירי צה"ל פוצחים בשיר ובקטעים היתוליים. בפעם הקודמת היו אלו ארבעת הגנרלים לשעבר מחיל האוויר, שלא פחדו לעשות צחוק מעצמם והופיעו במופע היתולי, זאת לכבוד מפקד טייסת שפרש. אי אפשר לשכוח גם את הלהיט שליווה את הרמטכ"ל לשעבר, משה "בוגי" יעלון, לאזרחות - הבלדה המרגשת "משה משה".

ובעת הזאת, אי אפשר לשכוח את הטריו הווקאלי ברק-אשכנזי-נתניהו ביום העצמאות - הרמוניה שבדיעבד נשמעת כמו הכתובת שהייתה על הקיר. היום הם בטח היו מעדיפים לשיר סולו, או מקסימום דואט. אשכנזי שמע את השיר אתמול באירוע פרידה בבסיס שיזפון. האם הרמטכ"ל הפורש יזמר בקרוב את שעל ליבו? זו כבר שאלה יותר רצינית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק