גלנט למקורביו: "אני לא מודאג"

למרות החקירות המתמשכות בפרשת הקרקעות במושב עמיקם, האלוף יואב גלנט משדר ביטחון - לפחות לחבריו. "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי גלנט אמר למקורביו: "מעולם לא שיקרתי שקרי וכל מי שטוען זאת מנסה למנוע ממני את הרמטכ"לות. שאף אחד לא ימהר לתפור חליפות"

למרות החקירות - האלוף גלנט בטוח שהוא זה שייכנס לנעליו של אשכנזי: למקורביו אמר בימים האחרונים, לפי "ידיעות אחרונות", "אני אהיה הרמטכ"ל ב-14 בפברואר, שאף אחד לא ימהר לתפור חליפות".

בעיתון מצוטט גלנט כאומר: "לאורך כל שירותי הצבאי מעולם לא שיקרתי, וגם עכשיו לא. לא מסרתי תצהיר שקרי וכל מי שטוען זאת מנסה לגרום לי נזק ולמנוע ממני את הרמטכ"לות".

גלנט הוסיף בפני חבריו, "האמת איתי והיא תנצח. אני לא מודאג".

ברק: "אמון מלא בגלנט"

ימונה או לא ימונה? בעוד 26 ימים בדיוק אמור האלוף יואב גלנט להיכנס ללשכת הרמטכ"ל. אבל בינתיים, הבדיקה בעניינו נמשכת וסופה אינו נראה באופק. הרמטכ"ל הנוכחי, מצידו, לא יישאר בלשכתו מעבר ל-14 בפברואר. למקורביו אמר גבי אשכנזי הוא "אינו רואה את עצמו" מבלה עוד יום נוסף במשרת הרמטכ"ל.

שר הביטחון אהוד ברק, לעומת זאת, משדר רוגע. ברק אמר הערב כי יש לו אמון מלא ברמטכ"ל המיועד, גלנט. ברק הבהיר כי הוא אינו מקיים בדיקה מכל סוג בנושא, וכי גלנט אמור להיכנס לתפקיד הרמטכ"ל ה-20 של צה"ל ב-14 בפברואר, כמתוכנן.

השר ברק הביע את אמונו במערכת המשפטית אשר עוסקת בבירור הטענות והעובדות, ואמר כי הוא "מאמין שתגיע למיצוי הבדיקה בהקדם האפשרי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד בנושא:

לשכת הרמטכ"ל תישאר ריקה?

קלודין גלנט: מנסים להכשיל את המינוי בכוונה

בג"ץ: ניתן להמשיך במינוי גלנט

ממצאי המבקר בפרשת גלנט נחשפים

גלנט יוזמן לבירור במשרד המבקר