אמו של אלירז פרץ: "רה"מ לא יפגע עוד במשפחה"

ביום שאחרי הגשת המלצת המדינה להרוס את ביתו של קצין צה"ל אלירז פרץ ז"ל, שנפל בפעילות מבצעית בעזה, מביעה אמו, מרים פרץ, אופטימיות ובטוחה כי ההחלטה לא תצא לפועל. "מול עיניו של ראש הממשלה עומדים ילדיו של אלירז ואשתו, שלומית. אני בטוחה שהוא יעשה הכל כדי שהם לא ייפגעו עוד", היא אומרת

אופטימיות במשפחתו של קצין צה"ל אלירז פרץ ז"ל, שנהרג בפעילות מבצעית ברצועת עזה לפני תשעה חודשים, למרות החלטת המדינה להרוס את בית המשפחה. "הידיעה הזו לא קלה עבורנו, אבל אנחנו בטוחים כי המלצת המדינה לא תתקבל", אומרת הבוקר מרים פרץ, אמו של אלירז ז"ל, בשיחה עם חדשות 2.

"מול עיניו של ראש הממשלה עומדים ילדיו של אלירז ואשתו, שלומית. אני בטוחה שהוא יעשה הכל כדי שהם לא ייפגעו עוד", הוסיפה פרץ. "יימצאו פתרונות נאותים לבעיה. האמנו ונמשיך להאמין שהדברים ייפתרו לטובה. לראש הממשלה יש את הפתרון - והוא יימצא בקרוב".

פרץ הסבירה גם את האופטימיות השוררת במשפחה. "אחרי שאיבדתי שני בנים ובעל - מה מחזיק אותי? אם לא אטע בילדים שלי ובנכדים שלי תקווה ושפיות דעת - לא הייתי מדברת. אני אופטימית. המתנה הכי גדולה של הילדים של אלירז תהיה שהם ימשיכו לגור בבית שהם אוהבים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק