מפקד השיירה שהגיעה לעזה: "נסראללה משתוקק לבקר ברצועת עזה"

מפקד שיירת הסיוע האסייתית שביקרה בעזה התראיין לכלי התקשורת של החמאס רגע לפני העזיבה - וסיפר על הבכירים הנוספים המעוניינים להגיע אליה. "גם ארדואן והוגו צ'אבס יגיעו בקרוב", הבטיח. "שיירות הסיוע ההומניטריות יימשכו עד שחרור פלסטין, ירושלים ומסגד אל-אקצה"

נסראללה. "משתוקק להגיע לעזה" (חדשות 2)

לבקשת פעילי השמאל שמבקשים לשבור את הסגר על רצועת עזה, ייתכן שנראה בקרוב גם לא מעט מנהיגים בכירים מהעולם: בכיר בשיירת הסיוע האחרונה שהגיעה לעזה חושף היום כי מזכ"ל חיזבאללה מעוניין מאוד להגיע לביקור ברצועה.

"נסראללה משתוקק לבקר בעזה, על מנת לראות את מצבם של תושביה הנתונים תחת מצור, ולסייע לעמידתם האיתנה מול הכיבוש הישראלי", אומר היום פיירוז מיסברולא, מפקד שיירת "אסיה 1", בראיון לביטאון הרשמי של החמאס בעזה.

בשבוע החולף שהו פעילי השיירה, שיצאה בראשית חודש דצמבר והגיעה לעזה, ברצועה. במהלך שהותם, השתתפו במספר טקסים מיוחדים, בהם הודה החמאס על פעילות השיירה. הסיוע שהביאו עמם הוכנס לרצועה באיחור של מספר ימים, בתום בדיקה קפדנית של הרשויות המצריות בנמל אל-עריש.

"מצפים לשחרורה של פלסטין מהכיבוש"

רגע לפני עזיבתם, העניק מפקד השיירה ראיון לכלי תקשורת בעזה, וסיפר על כוונתם של מנהיגים נוספים להגיע לרצועה - על מנת לשבור את המצור. "גם ראש ממשלת טורקיה ארדואן והוגו צ'אבס מעוניינים להגיע. בעזרת אללה כולם יגיעו לעזה בקרוב", אמר מיסברולא. "אני אישית שמח על הביקור שערכנו. למרות הקשיים שמערים הכיבוש הציוני, העם הפלסטיני בעזה דבק בעקרונותיו ועומד איתן".

"שיירות הסיוע ההומניטריות יימשכו עד שחרור פלסטין, ירושלים ומסגד אל-אקצה", הוסיף מיסברולא ושיבח את פעילותן של הזרועות הצבאיות ברצועה. "אנחנו מצפים לשחרורה של פלסטין מהכיבוש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק